Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért hordanak a prostituáltak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért hordanak a prostituáltak nagyon magassarkú cipőt és miniszoknyát sokszor ?

Figyelt kérdés

máj. 21. 18:39
 1/10 anonim ***** válasza:
93%
Mert szexy?
máj. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
Azért, hogy álljon a f*sz.
máj. 21. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
16%

Lehet, hogy van köztük lábfétist is vállaló, így felhívás a táncra.

Vagy a cipő kvázi önvédelmi eszköz "diótörtéshez".

máj. 21. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
50%

Tudják, hogy ezért kirakom az indexet és megállok ;) Viccen kívül! Ha háttal van és látom milyen formás tőle a feneke én már állok is meg ,erre mindig van kp a kocsiban..múltkor feleségemmel is elhitettem hogy a kp ami volt a kocsiba az a fodrászára ment el, közben pont egy magassarkús miniszoknyás falatka volt kint és azt ki nem hagytam volna!


Mackó nadrágos kurvának megállnék szerinted? Zsákbamacska!

máj. 21. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
87%
Nem annyira nehéz megfejteni: nagyon magassarkú cipőben jobban kiemeli a feneked a járásod, illetve ha nem akar orra esni benne egyik lábát a másik elé kell hogy tegye ezáltal riszálod is a portékát, a miniszoknya ugyanezt a célt szolgálja, annyi különbséggel hogy a férfiak vonzása mellett még úgymond "praktikus"is mivel sokszor csak felhajtják vagy előre hajolnak és már mehet is az akció. A kirakott melleket meg had ne kelljen megmagyarázni.
máj. 21. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
#4 nyóckerben népviselet a mackónaci. aztán nem értik miért nem viszem el őket. :)
máj. 21. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
#6 (4vagyok) oda nem járok csemegézni, de ezek után lehet jobb is :)
máj. 22. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Mert így a legszexibbek, de szerencsére nem csak prostik öltöznek így...:)
máj. 22. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
#7 néha akad 1-2 finomság, de ki kell válogatni igen erősen.
máj. 22. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Mert nőies, és ezt szeretik a férfiak
tegnapelőtt 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!