Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Sok vagy kevés partnernek számít?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Sok vagy kevés partnernek számít?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, idén 24. Eddig 5 különböző emberrel feküdtem le, akikkel vagy együtt voltam, vagy hosszabb távon ismerkedtem.

Az 5 emberen kívül 4 emberrel pettingeltem, velük nem volt szex.


Ez kevés tapasztalatnak számít? Találkoztam valakivel aki kb leoltott hogy nem sok tapasztalatom van pedig másoknak ilyenkor már 10+ partnere is van

Szóval mit gondoltok? Nem a mennyiségre akarok menni, de lehet tényleg lehettem volna bevállalósabb



máj. 21. 23:05
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
25%
Bevállalhatnál engem is még... 😉
máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
74%

Ne foglalkozz vele! Nem a partnerek száma a lényeg, hanem a velük töltött idő!

Aki meg leoltott, csak egy nagyképű b.rom!

máj. 21. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
100%

Ha úgy érzed, kimaradt valamilyen lehetőséged, akkor lehettel volna bevalalosabb. Ha nem, így jó, ahogy van.

Én 28 vagyok, de az a szám nálam több.

máj. 21. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ez tipikus az a van sapkája, nincs sapkája f.sz. Ha keveset mondasz az a baj, jelenleg az 5, de ha 10 et mondtál volna akkor meg egy r.b.nc lennél.

Ebben a korban, enni pont jó, s tényleg a velük töltött idő a lényeg.

máj. 21. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
20 évesen feküdtem le először valakivel egyébként, előtte voltak pettingjeim
máj. 21. 23:15
 6/26 anonim ***** válasza:
100%
Ha úgy érzed, hogy valakivel nem kellett volna, akkor sok, ha kihagytál valakit, akit nem kellett volna, akkor kevés.
máj. 21. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 A kérdező kommentje:
#4 abszolut egyetertek. Talalkoztam olyan csavoval akinek 15+ csaja volt, az nem volt gond, de nalam anno, hogy o volt a negyedik mar huzta a szajat es hogyja tobb lenne mar ertektelenebb lennek:D
máj. 21. 23:16
 8/26 anonim ***** válasza:
100%

4 vagyok!

Van egy örök érvényű mondás ami neked is hasznodra lesz, s gondolon rengetegszer csengett már a füledben, hogy ne azt néz hogy mit mond, hanem azt hogy ki mondja.

Felteszek egy kérdést. Ha te most ismerkedsz, úgy érzed hogy magabiztosan, felkészűlten tudsz egy férfival szexuálisan együtt lenni. Tehát felszabadultan érzed magad, akkor nincs mi miatt idegeskedj.

máj. 21. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 A kérdező kommentje:
Nem értettem vele egyet, nem érdekelt a véleménye csak elgondolkodtam. Nem megy a szex kötődés nélkül vakon, volt egyéjszakásom de nem ment, lelkileg nem volt jó. Szóval 5+4 pettinges partnerrel nem vagyok tapasztalatlan sőt igazából ebből 3-4 ember kifejezetten nagyon dicsérte és imádta a szexet velem ami sokat jelentett nekrm
máj. 21. 23:26
 10/26 bolognai a kedvencem ***** válasza:
100%
Szerintem átlagos, de igazából nem ez határozza meg egy ember jellemét. Aki ezen kiakad az csak azért mert ő vele nem bújtál ágyba és valószínűleg más sem ezért frusztrált... én csak tudomásul venném, és elfogadnám ezt.
máj. 21. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!