Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen testalkatú csajjal...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen testalkatú csajjal volt eddig a legjobb a szex, és miért?

Figyelt kérdés
máj. 22. 07:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Sportolt, izmosabb, formasabb
máj. 22. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nekem mindegy csak ne legyen túl sok súlyfelesleg rajta.Akkor már nem szexi a nő.A szex minősége meg nem ettől függ,hanem a két fél hozzáállásától.Ha a nő odateszi magát az ágyban az sokat számít.
máj. 22. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Voltam mar teltebb ,soványabb nővel de ugymond átlagos testalkatú nőkkel volt eddig a legjobb .
máj. 22. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Scream85 ***** válasza:
100%
Én a teltebb nőkkel jobban élveztem az együttléteket.
máj. 22. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
77%
Sportos, sokkal jobban bírta ő is.
máj. 22. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
72%

Nekem egy alacsony (kb.155cm) duci (kb.80kg) fiatal (21 éves) lánnyal volt a legjobb. Gyönyörű hatalmas mellei voltak, nagy kerek popsija, volt mit fogni rajta. Jó bőr volt nagyon, szép arc, gyönyörű szemek, hosszú hajzuhatag...

Isteni finom és jó szűk csupasz babapunci! Neki volt a legszebb amivel valaha dolgom volt, ha csókolóztunk és benyúltam a bugyijába megsimogatni, már tiszta lucsok volt, baromira fel tudott izgulni és imádott szexelni! Vagány volt és bevállalós, extrémebb helyeken is sokszor csináltuk. Baromi jól tudott cumizni, 2 percnél tovább nemigen bírtam sosem a szájában, profi mélytorok technikája volt és nyelte a spermát, mint kacsa a nokedlit! Mikor hátulról keményen dugtam azt imádta, jó hangosan nyögött, egyszerre volt cuki és vadítóan szexi! Ő volt az első barátnőm akinél el tudtam érni hogy spriccelős orgazmusa legyen! Sose felejtem el, mikor először feltört belőle a gejzír, sikítva élvezett és eláztatta az egész ágyat, én meg csak "zuhanyoztam" közben a nedűjében...!

Azóta sem volt olyan jó a szex senkivel, mint vele! Megőrültem tőle! Sajnálom hogy szétmentünk végül, akár el is vettem volna!

máj. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
61%
Én csak extrém kövér,150 kg+os nővel szeretek szexelni.Imádom a hatalmas,puha testüket,a bársonyos bőrüket.Rendkívül odaadóak.Nehezen mozognak ugyan,de én szeretem,ha statikusak az ágyban,szívesen segítek nekik.
máj. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Teltebb. Nagy mellek, szűk babapuncival és kutyába is nagyon keményen megdughattam. Isteni volt.
máj. 22. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
69%

A mostani barátnőmmel a legjobb! 170cm, 52kg, 26 éves. Feszes kemény alma mellek, húsos mellbimbókkal, nagy sötét bimbóudvarral. A popója szintén kemény és feszes. A legszexibb fenekű lány akit ismerek. Strandon mindenki stíröli. Arcra helyes, mosolygós, de nem az a kirívóan szép, inkább átlagos, nem feltűnő hogy minden hapsi rányomuljon.

Szex közben nagyon jól mozog, aktív, imád lovagolni és tud is! Legjobban azt szeretem benne, hogy sosem utasít vissza ha szexelni akarok. Reggel is ha felkelünk, rá szoktam fordulni és levágunk egy gyors numerát szinte minden nap. Boldog vele az életem mióta összejöttünk!

máj. 22. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
74%

Kicsi 160cm, vékony 40 kg, kis cickó, kis popsi.


Passz, hogy miért de ez a best nálam alapból is.

máj. 22. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!