Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A lanyok tenyleg megerzik ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lanyok tenyleg megerzik ha kicsi a penisze egy fiunak?

Figyelt kérdés
Termeszetesen ugy ertem hogy teljesen fel van oltozve a srac es nem lesi a nadragot a lany. Hanem van egyfajtabbelso megerzesuk illetve a viselkedesebol is tudnak kovetkeztetni. Ez igaz?
máj. 22. 08:48
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nem, és még azt se ha béna/önző az ágyban. Máskülönben minek panaszkodnának a rossz élményekről, ha előre tudnák..? 🙄
máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
70%
Hát én sok pasival voltam már, de ezt sose éreztem előre :D Bár én nagyrészt nagyfarkúakkal voltam, lehet önbizalom = nagyobb farok -> az ilyen pasik jobban mernek nálam kezdeményezni.
máj. 22. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
83%

Nem a méretre éreznek rá, inkább az önbizalom hiányra a kis méretből adódóan, ami a legtöbb kisfarkú srácban megvan.

Én se vagyok egy csajozós típus, mert mindig is komplexusom volt a 12 centis péniszem miatt.

Van egy haverom, neki 13cm (ő sem nagy), de ő vagány, nagy dumás és sok lányt megfektetett már. Húgom is köztük volt. Állítólag nem is nagy szám az ágyban a csávó.

Mégis mindig van nője.

máj. 22. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
75%
Akinek nagy önbizalma van, jól néz ki, lányok oda vannak érte stb, arról elképzelem, hogy nagy van neki, de voltam már ilyen férfival és nem volt átlag feletti. Úgyhogy részemről csak tipp van, ami vagy bejön, vagy nem.
máj. 22. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
A méretére nem. Az önzőség meg a beszélgetésből kiderül már. De ha ott nem is az ölelésből, a csókból tuti. Vagyis számomra. Nem is fogtam ki eddig önző partnert.
máj. 22. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
46%
Dehogy! Ennél alapabb és fontosabb dolgokra se éreznek rá, szexuális téren sem. Máskülönben nyomulnának rám mint állat, és szedhetném a "belépőket"
máj. 22. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Ezt ha valaha is valaki sejtette volna, nem nősültem volna érintetlenül. Csak azért, hogy végre már dughassak valakivel. Persze a 17 cm az nem egy lóé, de már az átlagosok közt a nagyobb kategória.
máj. 22. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!