Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit lehet tenni, hogy ne...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit lehet tenni, hogy ne pattogjon ki a péniszem körül borotválkozás után?

Figyelt kérdés
Az új barátnőm miatt el kezdtem borotválni a fanszőrt vagy egy hónapja, mert nekem túl hosszú és kiterjedt. Ami vicces, mert amúgy a mellkasomon meg alig van szőr. Viszont borotválkozás után két nappal kipattogzik és olyan mintha gyulladásban lenne. Hetente kétszer szoktam borotválni, mert a barátnőm simán szereti. Nektek mi vált be? Hozzá tud szokni a bőr?

máj. 22. 18:06
 1/10 anonim ***** válasza:
86%

Ne borotváld, hanem géppel nyírd. Úgy nem pattog ki. Párom is csak rövidre vágja géppel, és sosincs kipattogva, és nem is nagy neki így ott a szőr

27N

máj. 22. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
81%

Na ácsi! ✋


Először is írd le pontosan, hogyan beretválod a kispajtást!


Azért kérdezem, mert valamit nem jól csinálsz szerintem.

máj. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
33%
Borotválás helyett inkább perzseld le róla a szőrt.
máj. 22. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
59%

Vegyél testszőrnyírot

Az szinte simára szedi és nem pattog ki

máj. 22. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Figyelj arra, hogy erre kulon borotvad legyen. Arra is, hogy csak a szor novesenek iranyaban huzdd, sohase szembe. Es nyilvan nem szarazon.
máj. 22. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
34%
Pisild le borotválás után!
máj. 23. 03:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 aZoé ***** válasza:
75%
Én is a testszőrnyírót javaslom. A férjemnek az van és sosincs problémája utánna.
máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem is az elektromos testszőrnyíró vált be, de a borotváláshoz is hozzá tud szokni a bőr, ha mindig bekened borotválkozás után szenzitív, bőrbarát krémmel.
máj. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Nem kell csupaszra vágni, testszőrnyíró trimmerrel vágjad pár milliméteresre fél centisre, és akkor hozzá sem kell érni a bőrhöz.
máj. 24. 02:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
75%

Hetente kétszer nem szabad csupaszra borotválni. Legalább egy hétnek el kell telnie, hogy újra borotválhasd.


Fontos hogy legyen rajta sok borotvahab.


Igyekezz minél levesebb húzássalá leborotválni.


Végül jó hideg vízzel öblítsd le, hogy a pórusok összehúzódjanak és ne pattogjon ki

máj. 24. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!