Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pasik véleménye érdekel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pasik véleménye érdekel, hogyan bánjak a herékkel? Mi újat kéne kipróbálnom?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, hogy nagyobbat élvez a pasi, ha felfelé nyomom a heréket, amikor elélvez, ez mindig működött, és hogy a gát rész, ami a végbél nyílás és a herék között van, az is érzékeny és azt is jó izgatni. Van esetleg olyan ötletetek, amit még érdemes kipróbálni, hogy jobb legyen a pasinak? Én már kérdeztem őt, csak nem igazán tudott rá konkrét választ adni, úgyhogy érdemes nekem kitapasztalni, mit szeret igazán .
máj. 23. 05:05
 1/6 anonim ***** válasza:
87%

Én be szoktam kapni szívogatni puszilgatni. Vagy csak cirógatom a körmeimmel.

Nyalom a gátat is.

máj. 23. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
75%
Én sokkal nagyobbat élvezek, ha simogatják a zacsimat közben, vagy a prosztata feletti gátat finoman masszírozzák. A herék feltolását én nem élvezem, viszont ha úgymond körbefogják alul a zacsimat erősen, azt szeretem. Tehát a zacsik alatti bőr részt hülyek és mutatóujj közé fogják, a zacsim ilyenkor megfeszül, de ebben az állapotban nagyon érzékeny, ezért csak finom cirógatás, vany nyalogatás esik jól. Én még nagyon élvezem, ha a makkom izgatják. Főleg a fitymaféknél (de hülye név). El tudom magam úgy élveztetni, hogy csak ezen az egy ponton körözök egy ujjal, mint ahogy a csajok a csiklójukon. Ilyenkor nagyon mélyről tör fel a cucc, de ehhez nagyon felizgultnak kell lennem fejben is, különben nem sülök el. Havi 1x átlagban összejön és az nagyon jó. Egyáltalán nem húzkodom a farkam közben, csak a fitymaféken a körözés egy ujjal, másik kézzel pedig a zacsimat simizel a tenyerem közepével. Ez mind én vagyok, gőzöm nincs, hogy más pasik mire gerjednek és nem is néztem még ennek utána.
máj. 23. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
75%

Párodat kérdezd meg.

Az enyém pl letiltott róla. Hozzá se érjek mert fáj. Max simogathatom de attól se élvez nagyobbat

máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem egyszer egy csak belemélyesztette a hosszú körmeit a here mögötti gátizomba. Az valami olyan plussz élvezetet adott, hogy az elmondhatatlan.
máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
*csaj
máj. 23. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Lábbal/lábujjal megközelíteni.
máj. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!