Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért akadnak ki a nők ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért akadnak ki a nők ha a férfiak megnézik a melleiket mert kirakják / nem vesznek fel melltartót és átlátszik a mellbimbójuk ?

Figyelt kérdés
máj. 23. 07:20
 1/10 anonim ***** válasza:
82%
Mert imádnak drámázni. Kirakják hogy aztán lehessen hisztizni hogy darab húsnak vannak tekintve. Mintha ők nem néznének oda ha áttetsző gatyában ott fityeg a nagy broki. Drámakirálynők.
máj. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Én speciel nem szoktam ezen drámázni. Ha olyat veszek fel ami mutat valamit azt úgy is tudom. Azon már inkább ha pislogás nélkül 5 percig bámul vagy megpróbál lefotózni az utcán
máj. 23. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Részben kapcsolódok csak a kérdéshez. Hol vannak olyan csajok, akik nem hordanak melltartót? Csak mert én 99%-ban minden csajon látok melltartót. Évente kb 1-2 csajt szúrok ki melltartó nélkül és az nekem baromira tetszik, de kulturáltan igyekszem nézni.
máj. 23. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
72%
3-as vagyok. Azt hiszem ki is írok egy ilyen szavazós kérdést, hogy lássam, milyen a melltartó hordás aránya.
máj. 23. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is inkább ez a bámulás a bajom. Ha van ilyen hogy nem veszek és oda néz az nem baj de amikor bámul mint birka az új kapura az gáz
máj. 23. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

#3


Bárhol. Én pesten meg Balatonon is sok ilyen csajt látok metrón utcán. Nem mindegyik ilyen még csak nem is 50% de akad

máj. 23. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
72%

Én szeretem :D

Ablakba is kiállok meztelenül. Ha párom megszól hogy lát a szomszéd, megkérdezem hogy melyik? Persze sose néz senki xD de ha mégis akkor szívesen

máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
22%

Azért mert rohadt kellemetlen, ha bámulnak. Te is kellemetlenül éreznéd magad, ha valaki meredten bámulna, vagy épp beszélgetés közben nem a szemedbe nézne.

Nem vagyok nő, de még így is értem, hogy mi a gond, nem tudom miért olyan nehéz ezt felfogni.

Konkrétan a megnézés a megbámulás szinonimája, ha nem tűnt volna fel. Nem véletlenül nem azt írod, hogy a ránézés zavarja a nőket.


Mellesleg nem tudom, hogy feltűnt-e, de egy nagyobb mellű nő ha nem zsákot húz magára, ami elrejti az alakját, akkor kvázi nem tudja nem kirakni a mellét, mert egy kicseszett garbóban is látod, hogy nagy a melle. Baszki, tiszteld meg a nőket azzal, hogy nem bámulod röfögve.

A melltartóról meg annyit, hogy melegít. Teljesen megértem, hogy ha valakinek nem kényelmetlen nélküle, akkor miért nem hord. A barátnőm pl rendesen beizzad alatta, igyekszik nem hordani, mert nyáron feleslegesen melegít, télen még sok réteg ruha van rajta, úgyse látszik semmi.

Komolyan, ha a nagycsöcsű dagadt férfiaknak nem kell melltartót hordani, akkor egy nőtől miért várjuk el, akármekkora a melle?

máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
44%
Szerintem azért akadnak ki a nők mert nem olyan emberek bámulják meg őket amire ők számítottak. Nekem ne mondja senki, hogy az a nő aki olyan ruhát vesz föl, hogy az egész melle kilátszik és a bimbóit éppenhogy takarja a ruha, nem azért teszi, hogy mutogassa magát és a férfiak jól megbámulják. Csak ők úgy képzelték el, hogy az utcán csupa Brad Pitt fogja csorgatni a nyálát utánuk. És amikor a szakadt melós Gézabácsi bámulja meg őket akkor meg fel vannak háborodva.
máj. 23. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Sztem meg a nőknek nem kéne az artatlant játszania és rátolni a felelősséget a férfiakra akik megbámulják.


Ha játszol a tűzzel egy nap meg fogod égetni magad vagyis ha nem veszel melltartót egy nap megleszel bámulva.

Ha ez nekik nem fér bele akkor nem kell kirakni amilyuk van.....

máj. 24. 07:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!