Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A nőknek hány éves kortól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nőknek hány éves kortól kezd csökkeni a szexuális vágya ?

Figyelt kérdés
Mivel a párom hamarosan 40 éves és nagyobb a szexuális vágya mint 20 évesen. Ezért aggódok mert az én vágyam viszont csökkent és nem tudom meddig fogom vele bírni az iramot. Félek hogy nehogy el menjen más férfival szexelni .Hány éves korig igénylik ennyire a szexet ?

máj. 23. 09:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
83%
Én is így vagyok ezzel. 49 évesen már nem vagyok a toppon, mint 20évesen. Idegesít, zavar, nagyon frusztrál a dolog. Nyalással próbálom kompenzálni, de már megkaptam tőle, hogy kevés neki a szex. Szétomlottam és nagyon szarul érzem magam emiatt.
máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 41 vagyok, nekem is lecsökkent, de úgy tűnik nekem a jelentős túlsúly okozta. Ledobtam 16kg-t és mintha kicseréltek volna azóta.
máj. 23. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 44eves vagyok és nekem is nagyobb a vágyam mint fiatalon. Napi szinten igénylem a szexet. Ja és a vágyaimról nem is beszélve, férjem néha csak pislog.
máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
93%
Pedig szedjétek össze magatokat srácok :-) Negyvenhez közelítek én is, és állandóan csinálnám. A férjem sokszor nem partner és nehéz ez azért így hosszú távon...Oké mindkét félnek azt belátom.
máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen egyénfüggő
máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
#2 Hogy sikerült annyit leadnod?
máj. 23. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
100%
Én 40f vagyok de nekem nem hogy csökkent,inkább nőt az étvágyam,szinte minden nap lenne hozzá kedvem.
máj. 23. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Kösd fel a gatyád, mert ez még sokáig így lesz! A feleségem 45 éves és kb folyamatosan dugna. Én is elgondolkoztam már, hogy meddig fogom bírni 54 évesen, de még megy.
máj. 23. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
#6 2-es vagyok, bármilyen hihetetlen, de diétával, ráadásul sérülés miatt még edzés se nagyon volt :)
máj. 23. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%
Vedd el feleségül a csajt, megoldódnak a libidó gondjai. Örökre elmúlik.
máj. 23. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!