Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szex közben mennyire zavaró...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szex közben mennyire zavaró ha a nőnek nagy a pocakja? ( nem terhes hanem meghízott)

Figyelt kérdés
Mióta ennyit híztam nem volt kapcsolatom, kicsit fèlek is bármilyen ismerkedésbe belemenni.
máj. 23. 09:36
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
89%
Ne félj! Menj bele!
máj. 23. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
Nálam attól függ, mennyire nagy a pocak. van egy határ, ameddig nem zavar. afelett már nem jön be és elmegy a vágyam.
máj. 23. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
74%
A pasiknak már attól áll a f@szuk ha szexre tereled a témát mindegy milyen a külsőd.
máj. 23. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
64%
Sok féle ember van, sok féle ízlés. Van aki azt mondja az elhízottakat szereti (legtöbbsz csak tolerálja). De a nagy has egy nőnél már tényleg sehogy nem fér bele. Egyáltalán nem nőies. A férfiak híznak a belükre, és ők is visszataszítóak egy valamire való nő szemében
máj. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Ha engem nőként zavar a saját testem még a kapcsolat elején, fel szoktam venni valami szép csipkés bodyt vagy “atlétát”, szexi is és nem is kell izgulni
máj. 23. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk a családban genetikailag nagy a has. Tesóm vékony, edz és mégis van pocak. Nyilvan nem hatalmas.

Én duci vagyok és kisebb a hasam, mint neki. Ha behúzom vagy lefekszem, akkor ki tudom tapintani a bordáimat...

Tehát tényleg eléggé alkatfüggő, amikor már a nőnek szinte sörhasa van, az fizikailag is zavaró lehet szerintem egyes pózoknál.

máj. 23. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
38%
#5 jól írta. egy kendő, vagy egy hasat takaró body sokat tud segíteni.
máj. 23. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
56%
Én nem szeretem ha a nő kövér,hasa feneke.Nem vagyunk egyformák,van akinek meg az jön be.
máj. 23. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk egyformák. Én a nőt nézem. Mert vékony lány is tud vonzó és izgató lenni, és egy erősen telt is.

Szánalmas az olyan ember aki örül ott és akkor hogy meg tud dugni egy lányt, s utána meg fikázza bárki előtt is. S most én kérek elnézést a súly felesleggel lévő lányoktól! De aki azt várja hogy amikor lenéz "röfögjön az nagyjából azt is érdemli amire vár.

máj. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
89%

Volt duci barátnőm. Én sem vagyok sportos alkatú pali, ráadásul a péniszem sem hosszú.

Szemből szeretkezve alig fértem hozzá, ha mozogtam rajta, mindig kicsúsztam. Hátulról odafértem, de olyankor meg úgy kitágult, hogy kongatni lehetett benne.

máj. 23. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!