Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy lehet egy este alatt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lehet egy este alatt eljutni szexig a nőkkel?

Figyelt kérdés
Fiatal srác vagyok, nincs sok tapasztalatom ilyenekben. Igazából mindig csak úgy sikerült szexelni lányokkal, hogy bizonyos tisztelet körök lementek előtte, chat-eltünk, randiztunk párszor, csók és majd szex is. Olyan sosem volt, hogy egy este alatt minden meglegyen. Hogyan csinálják ezt mások? Buliban nekem nem megy annyira az ismerkedés, úgy érzem más kvalitásaim vannak, amikkel nem egy szórakozóhelyen tudok jó pontokat szerezni a nőknél, inkább komolyabb beszélgetés közben. Persze mondják a haverjaim, hogy a lányok is azt akarják a buliban, hogy felszedjenek valakit, de én ebben szkeptikus vagyok, vagyis nem látom az utat meg, hogy milyen lépéseket kell megtenni azért, hogy le is feküdjön veled egyből.

máj. 23. 10:51
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
88%

Miért kell ez neked?

Mire lenne jó?

máj. 23. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Pénzzel. Sok pénzzel.
máj. 23. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
83%
Tiszteld sokkal jobban a nőket,aki egyből lefekszik veled az annyit is ér.Az értékes nőket meg kell hódítani.
máj. 23. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
84%
Ne akard, kiégsz, ráadásul az olyan nők nem érnek semmit általában.
máj. 23. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem erre születni kell. Pàr óra alatt el kell hitetned a csajjal hogy te egy istenkiràly vagy
máj. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
3. Egy igazi férfi válasza! 😊🙏
máj. 23. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
45%

Ha akarod tudok segíteni tanácsokkal. Én egy időben jártam az éjszakát, rengeteg nőt hazavittem, néha még engem is hazavittek. :)

Az évek alatt azért kitapasztaltam sok mindent. És nem jártam sosem ilyen csajozós kurzusokra vagy mikre (nemrég tudtam meg, hogy vannak ilyenek).

máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
31%
Pedig buliban könnyű csajozni. Ott a legkönnyebb
máj. 23. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%

Viszont, a rossz részére is készülj fel. Nagyon rá lehet függeni, teljesen ki lehet benne égni, nekem sajnos sikerült. Könnyen fel tudok szedni egy nőt, de megtartani már nincs motivációm, mert mindig kell az új.

Szóval, ezt is tartsd szem előtt.

Az előző voltam.

máj. 23. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

Pár itallal és megtáncoltatással lehet a csajokat bezsongatni.

Baráti körrel ott alvós bulik, túrák, nyaralások hozzá a legjobb terep. Ott nem tétel a pia, van hova elvonulni.

máj. 23. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!