Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok nektek a dermatitisz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok nektek a dermatitisz péniszen teljesen kizáró ok? Vagy mit gondoltok róla?

Figyelt kérdés

“Az atópiás dermatitis (dermatitisz, bőrgyulladás), más néven neurodermitis vagy endogén ekzema (ekcéma) erős viszketéssel, bőrszárazsággal, a bőr kivörösödésével (súlyos esetben sebesedéssel és felülfertőződéssel) járó, allergiás jellegű nem fertőző bőrbetegség.”


Voltam STI szűrésen még régebben és tényleg nincs semmilyen fertőzésem, illetve kenetet is vettek és nem gomba (bár gyógyszertől már volt hogy candida is kijött intim területen)… Azóta meg már jó régen is szexeltem, pedig lett volna lehetőségem, de emiatt a probléma miatt kihátráltam mindig, már 3 éve.


Már gyerekként megjelent nála az ekcéma e formája a péniszemen, ekkor viszont viszonylag vissza szorultak a tünetek vény nélkül kapható krémektől.


Aztán tiniként megszűnt a probléma, talán a sok testápolós maszturbációtól…


Viszont 3 éve durván kijött megint és voltam vele több orvosnál.

Kapok rá szteroidos kenőcsöt, amit megfelelően használok, nem viszem túlzásba… És sokat enyhít, nyugalmi állapotban alig látszik, meg nem viszket, ami probléma hogy erektált állapotban nagyon nagyon barázdált, nagyon száraz (mint egy természetes szivacs kb.) és nagyon vörös… Olyan mintha nem is nyálkahártya lenne.

De az orvosok azt mondják, hogy javult és az erektált állapotról nem akarnak megnézni képet, elutasítják…


Nagyon el vagyok keseredve, mert ez így sajnos szerintem nagyon taszító egy nőnek, olyan benyomást kelt mintha ápolatlan és nemi beteg lennék.


Redditen van egy csoport, ahol egytől egyig mindenkinek ez a problémája és nekik sem javul nagyon, már évek óta…



máj. 23. 11:32
 1/2 Nincstovább ***** válasza:
70%

Az dermatitis nehéz kérdés az intim területen, könnyen összekeverhető más nemi betegségekkel.

Szerintem, egy hosszabb távú kapcsolatban, nem okozhatna problémát.

Persze ez a másik féltől függ. Nem gondolnám, hogy a nők többsége ne lenne annyira felvilágosult, hogy ez egy kapcsolatban gondot okozzon.

Legalábbis, ha a férjemen megjelenne, nyilván aggódnék, de ha a szűrés azt mutatná, hogy ekcémája van, minden további nélkül elfogadnám.

Az már más lenne, ha valami kankó, tripper vagy candida lenne.

Akkor válás, tiltás, törlés xD

Nem hinném el, hogy a férfi mosdóban kapta el xD

32/N

máj. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ha szeretek valakit, akkor elfogadom az ilyesmit, főleg, hogy ha jól értem, a gyakorlatban nem jelent problémát, "csak" esztétikailag zavaró (neked).
máj. 23. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!