Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hármasozás. Én rontottam el...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hármasozás. Én rontottam el valamit, vagy ő viselkedett bunkón? Jogosan érzem rosszul magam?

Figyelt kérdés

Van egy lány, akivel nem vagyunk együtt, de közös bulik után lefeküdtünk már 3x. Nem akarunk egymástól semmit, ez így jó nekünk. Ő volt az egyik résztvevő, a másik lányt este ismertem meg, így kötöttünk ki hárman nálam. Legyen "A" lány az, akivel már voltam együtt, és "B" az új.

Az elején még minden jól ment, úgy érzem kézben tartom a dolgokat, mindenki jól érezte magát és kapott elég törődést. Majd a "B" lány a hátamra fordított, és ő ült bele, amire az "A" lány szúrósan nézett, nem is értettem, de mondtam neki, hogy jöjjön a szám fölé, addig kényeztetem úgy. Legalább háromszor szólt a "B" lánynak, hogy cseréljenek, mire mindig az volt a válasz, hogy mindjárt megvan neki. Meglett neki, majd utána mellettem eldőlt, és kb onnantól ő off volt. Az "A" lány dühösen kicserélte a gumit, beleült, rám förmedt, hogy bírjam ki, majd ő is elment, viszont nem hagyta, hogy én is elélvezzek, egyből lepattant rólam. Amikor szóvá tettem, azt mondta, hogy rántsak rá magamnak. Kisebb veszekedés alakult ott ki, mire a "B" lány magához tért a "kómából", mondta, hogy ne foglalkozzak vele, konkrétan széttárta a lábait, és mondta, hogy majd élvezzek el benne. Ő akkor már semmit nem élvezett a dologból, kb mint egy bábu feküdt ott, nekem is elég volt akkor már egy fél perc, de nagyon rosszul éreztem magam utána.

Egyik legrosszabb szexuális élmény volt ez nekem. Mit ronthattam el? Vagy csak nem volt kompatibilis a két lány egymással? De elvileg barátnők voltak.. vagy valami olyasmi.


ui: köszi, hogy végigolvastad, és nem, senki nem volt részeg, addigra az az egy ital is kiment mindenkiből


máj. 23. 11:44
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
83%
Szerintem az Alany többet érez irántad mint gondolnád.
máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem voltak lefektetve a szabályok, nem volt meg a bizalmi alap ami szerintem elengedhetetlen a jó többes szexhez, felütötte a fejét a féltékenység. Ahhoz hogy jó élmény legyen mindenkinek ahhoz kell egy stabilan működő, beton biztos alapokon álló kapcsolat, ahol a felek egymást már alaposan kiismerték, és ez nálatok nyilvánvalóan nem volt meg. Nem a beszálló lány hibája volt, hanem a kettőtöké az A lánnyal.
máj. 23. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Milyen féltékenység? Arra, hogy éppen kiben van a farkam (már bocsánat)? Az "A"-val foglalkoztam, mert őt kényeztettem orálisan, a másiknak meg csak egy hús voltam, mert nem csináltam semmit, csak feküdtem a hátamon. Ha féltékenységről van szó, akkor pont fordítva kellene lennie, nem?
máj. 23. 12:15
 4/13 anonim ***** válasza:
90%
Látom nem nagyon érted a női lélek működését😃
máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Hogy lenne féltékeny az akivel meg nem volt semmi? Az A làny féltékeny volt, vagy azért, mert nem őt farkaltad meg előbb, hanem a friss húst, vagy azért, mert rájött, hogy bejössz neki. Kihozta belőle a szituáció. Elvette a jussát aztán cső. Isten igazából vele kell megbeszélned mi történ. Amúgy GG 🫡
máj. 23. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is hasonló eset volt,a B lány lovagolt először,de aztán az A lány is.

Nem volt probléma,de utána négyszemközt az A lány mondta hogy az kicsit bántotta hogy nem őt dugtam elsőre

máj. 23. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 Nincstovább ***** válasza:
82%

Jól gondolod, barátnők VOLTAK...

Ahogy már előttem is mondták, nem voltak lefektetve a szabályok, csak úgy belevágni ilyesmibe... butaság volt. Csak te gondolod úgy, hogy "A"-nak is megfelelő ez a "csak dugunk" vagy ezt megbeszéltétek előre, hogy csak szex és más semmi? Az én nézeteim szerint az "A" lány többet érez irántad, de ahogy a hármas nem tudtátok lekommunikálni, úgy a ti dolgaitokat sem.

Valamilyen szintű rivalizálás alakult ki a két lány között, legalábbis ezt feltételezem, az elmondottak alapján. "A" lány úgy gondolta, mivel ti már dugtok, neki elsőbbsége van "B" lánnyal szemben. Kb. úgy érezhette, hogy le lett cserélve.

Neked kellett volna kezedbe venned az irányítást, nem tetted meg, kvázi nem álltál ki "A" lány mellett, így "elvette" ami, szerintem, jogosan járt volna neki az első körben is :) Aztán pedig azzal büntetett, hogy nem elégített ki, ezzel jelezve, hogy mit vesztettél azzal, hogy nem helyezted előtérben, egy másik lánnyal szemben.

Nem csak neked volt ez életed legrosszabb élménye, hanem "A" lánynak is, akit mellőztél "B" miatt, akit akkor ismertél meg.

Úgy két nő sosem lesz kompatibilis, ha az egyik túl sokat érez, magának akarja azt a férfit, amíg a másik csak kiélvezi a helyzetet.

Tehát mit vonsz le ebből tanulságként?

Kommunikálj tisztán!

32/N

máj. 23. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Milyen szabályokat kellett volna lefektetni? Az "A" lánnyal meg volt beszélve korábban, hogy nincs köztünk semmi. Ezt már az első szex után megbeszéltük, utána pedig nem is beszéltünk külön sose, csak amikor a baráti társaság összefutott és mindketten ott voltunk, akkor történt valami.

Ez meg szerintem nagyon gyerekes viselkedés volt, kb 15-20 másodperc kellett volna nekem, mert már rég meglettem volna, csak húztam, ahogy bírtam. Az meg, hogy a másik mondta, hogy majd ő hagyja.. olyan feelingje volt az egésznek, hogy lát kiéhezetten, és megszán, hogy tessék, itt a lyukam.. én meg akkor már nem gondolkoztam, kb annyira raktam be, hogy elélvezzek, ami kb azonnal meg is történt, neki meg a szeme se rebbent. Egyszerre lett bűntudatom és éreztem megalázottságot.

máj. 23. 15:19
 9/13 Nincstovább ***** válasza:
100%

Erős a sértettséged, ne rám haragudj, hogy elmondom az őszinte véleményemet :*

Szabályok, mint például, hogy vele kezd a dugást, ne "B"-vel.

Érdemes, szerintem, előzőleg megbeszélni, hogy mennyi időt fogtok szánni egymásra a szexparti alatt "A"-val, mert jelenleg "B" csak egy „meghívott” volt.

Mondjuk szerintem alap, de az, hogy kivel meddig mehetsz el azt is érdemes megbeszélni, hogy ne érjen váratlan meglepetés se téged, se valamelyik másik felet. Teszem azt, ha "B" lány gerjed arra, hogy a férfit análisan izgatja, te meg nem éppen vagy erre felkészülve és feldugja az ujját, lehet nem az lesz életed legszebb estéje :)

Ezért fontos megegyeznetek, ha gond van, valakinek valami nem tetszik, akkor leálltok és megbeszélitek, hogy mi a probléma.

De ehhez ki kell nyitni a szátokat.

Az, hogy korábban csak szexet akart, nem jelenti azt, hogy jelenleg is így érez :) Korábban én is azt mondtam nem megyek férjhez, mégis megtettem xD

Ha a hármashoz felnőtt vagy, akkor ezt a sértettséget is így kellene kezelned szerintem. Nem mindig úgy alakulnak a dolgok, ahogy azt eltervezi az ember, főleg, ha ilyen random összeálltok :) Ha bevállaltad két nővel, akkor barátom ne sírjon a szád, hogy tartanod kell magadat. Illő mind a kettőt ugyanúgy kielégíteni :)

És jól érzed, "B" kisasszony megszánt.

Elélvezett, sőt aludt is egy jót, te meg egyből betetted, ahelyett, hogy hangulatba hoztad volna a következő körre. De legalább, ha lesz következő alkalom, átgondolod tudod-e a két nőt vállalni :)

máj. 23. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Még annyit tennék hozzá,hogy más az,hogy csak szexelsz kettesben az "A" lánnyal,és megint más,hogy egy harmadikat is bevontok.

Abban az esetben könnyen meglehet,hogy mégsem tűri olyan jól hogy más nőt is dugsz.Viszonylag nagyszámú tapasztalatom alapján azt mondom,hogy kevés az a nő aki valóban érzelmek nélkül,csak szexkapcsolatot tart fent.

Ha annak is indul,előbb-utóbb kialakulnak érzelmek náluk.

Máshogy működnek ők,mint mi pasik.


És igen,előtérbe helyezted a B lányt.Ha még jobban is nézett ki mint az A lány,és ezt az A lány is így gondolta,és nem engedted az A lányt lovagolni amikor akart,az egyenes út a sértődéshez.

máj. 23. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!