Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan tanulhatnám újra az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tanulhatnám újra az orgazmust ahhoz, hogy el tudjak menni szex közben?

Figyelt kérdés
Nagyon jó a párkapcsolatom a párommal, igazából ő az első férfi, akivel bármilyen formában is el tudtam jutni az orgazmusig. Viszont nagyon nehezen. Ha kézzel-szájjal meg mindenféle formában kényeztet, nagyon jó érzés. A behatolás is nagyon jó érzés. De nem jutok el hosszú idő után sem a csúcsra. Csak akkor, ha hason fekszem, kinyújtva megfeszítem a lábaimat, ő pedig bennem van és közben kézzel gyors tempóban izgatja a csiklómat. Így kb. 6-7 perc. Viszont ez számomra nagyon kényelmetlen póz és ennyi ideig kinyújtva feszíteni a lábaimat iszonyú fárasztó, van, hogy nem is bírom tartani. Ha maszturbálok, akkor is meg kell feszítenem kinyújtva, de akkor nem csak hason fekve tudok elélvezni. Olvastam több helyen, hogy a rossz orgazmus beidegződéseket újra lehet tanulni, de konkrétumot és technikát sehol nem találtam. Van tanácsotok, személyes tapasztalatotok ezzel kapcsolatban? Esetleg hol járhatnék utána komolyabban a témának?

máj. 23. 11:44
 1/9 anonim ***** válasza:
84%
Minnél jobban akarod annál inkább nem fog jönni. Csak meg kell élni és nem ezen agyalni. Persze nehéz nem ezen rugózni
máj. 23. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
93%

Maszti közben kell kitapasztalni.

Esetleg lush vagy satisfyert próbálhatsz hátha segít.

Ha magadnak megy, akkor szex közben is menni fog.

Én gyakran izgatom a csiklóm szex közben. Párom szereti nézni és én érzem hogy a legjobb. Így tudok csak elélvezni

máj. 23. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 érdeklődő35 ***** válasza:
81%
A léghullámos (satisfyer) nagyon jó megoldás orgazmusra, de szex közben mivel elég kicsi a szívó rész nehéz a csiklón tartani. Arra agy magic wand szerűt javasolnék. Van kényelmesen kézbe fogható méretű is, azzal bármely szexpózban könnyen célon lehet tartani.
máj. 23. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
11%
Ú, de beteg! Tinikorban kellett volna felfedezned a testedet és ha lett volna akkor eszed ma már a phaszt élveznéd nem a csiklód birizgálását!
máj. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:
0%
Előbb legyél szerelmes, utána házasodj meg és onnantól, de csak onnantól, nem vétkeztek a szex-szel, súlyosan, hanem élvezetes lesz és rendes orgazmus lesz.
máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Én ugyanígy voltam vele mint te, még gyerekkoromban alakult ki ez a módszer, és nagyon berögzült sajnos. Ugyanígy hason, megfeszített nyújtott lábbal és tenyérrel, csak így csinàltam… Sajnos sok okosat nem tudok mondani, mert én sem tudom a megoldást de nem vagy egyedül. Az első barátommal 4 évig egyáltalán nem volt orgazmusom, aztán lovagló pózban egyszercsak összejött, és utána így már nem volt gond, bár nem mondom, hogy mindig, de mondjuk az esetek többségében sikerült, idővel ha alul voltam akkor is. Aztán kiakadtam ezen, és vettem pár játékszert, vibrátor, klitoriszágas vibrátort és womanizert, és elkezdtem próbálkozni, és már azokkal is megy. Szex közben is jól jön. Bár örülnék, ha menne a kezemmel is…
máj. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó vagyok, kihagytam, de szex közben is valamennyire megfeszítve jön össze, de nem kell a nyújtott láb legalább. Szóval a lazíts és jó lesz nekem sosem jött be.
máj. 23. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
#4 meg #5 inkább maradt volna kussban.
jún. 10. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

4,5 Incelkék nem bírnak magukkal.



Hát először magadban gyakorolj, utána a pároddal. ☺️

jún. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!