Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mik a tapasztalataid, a nők...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalataid, a nők nagyobb része aktív az ágyban vagy "csak" fekszenek és hagyják magukat?

Figyelt kérdés
máj. 23. 11:52
 1/8 anonim ***** válasza:
57%
Aktívak, legalábbis velem azok.
máj. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
23%
Csak nagyfarkúaknál aktívak. Minden más férfi egy selejt szerintük a lelkük legmélyén.
máj. 23. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
92%

Én aktív vagyok nem egy tengeri csillag

N

máj. 23. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Nincstovább ***** válasza:
61%

Van egy rossz hírem barátom, ha egy nő döglött csillag, akkor pont annyira akar szexelni veled, mint elvégezni a napi ház körüli teendőket.

Persze első körben, amíg fel nem fedezitek egymást, talán ez a legalkalmasabb póz rá, na meg ha nincs túl sok tapasztalata. De ha jó a szex és élvezi, nem fog csak úgy ott feküdni és várni a csodát :)

A hosszabb kapcsolatokban, legalábbis szerintem, a legnagyobb probléma szex terén, ha még van, hogy már nem hozzák egymást lázba. Nincs előjáték, sem izgalom, mert minek? A férfinak már nem kell vadásznia, mert az "övé", a nő pedig már nem "menekül", mert már nem préda.

"A házasságban az egyik fél mindig a tigris akar lenni, a másik pedig a húscafat. Ha ebben megegyeznek, akár holtomiglan-holtodiglan is együtt maradhatnak. Ha azonban mindkét fél tigris, élethosszat szikráznak a karmok, csattognak a fogak. Ha pedig a felek mindegyike úgy dönt, hogy ő a húscafat, nos, az sem kéjgáz." V.F. :)

32/N

máj. 23. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 Nincstovább ***** válasza:

#2-es

Te is megérsz egy misét :)

Minden nőt végig dugtál, hogy tudod? Az én nevembe ne akarj már beszélni kis barátom :)

Vagy magadból indulsz ki?

Vagy csak egy félős tini vagy a lelked legmélyén és még mindig azt hiszed, hogy az átlagos pöcsöd miatt senki se akar veled közösülni, sem szóba állni?

Szerintem, de persze ez csak az én véleményem, akik így gondolnak a nőkre azok nem érdemelnek puncit ;*

máj. 23. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ki kell hozni belőlük a vadmacskát. :) Ez a mi feladatunk.Én ágyban aktív nőkkel találkoztam eddig.
máj. 23. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az már pozitívum, ha van puncija.
máj. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
39%
hát én nem. Szétrakom a lábam, vagy odatartom a szám, vagy max bepucsítok, aztán tegye a dolgát és ürítsen mielőbb.
máj. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!