Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Legizgalmasabb élmény amikor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legizgalmasabb élmény amikor látta idegen nő a péniszedet?

Figyelt kérdés

Nálam : merev voltam piszoárnál és a takarítónő is benn volt, felmosott ott, én még húzgáltam is rajta párat hogy még keményebb/nagyobb legyen.


Tetszett neki, mosolygott, én huszonéves srác voltam akkor még, ő 40+ legalább. 20 centis, vastag egyébként.


máj. 23. 13:34
 1/10 anonim ***** válasza:
91%
20 centis, vastag, 40+ os takarítónőt még nem láttam 🤣🤣
máj. 23. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
92%
2# kösz, kihagyom...
máj. 23. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Ha meggondoltad magad esetleg #3, küldj privit. Állítólag esztétikailag is szép, az összes nő dícsérte eddig hogy milyen szép.
máj. 23. 14:02
 4/10 anonim ***** válasza:
76%

Fociztam falusi csapatban,aztán megsérültem le kellett jönnöm.Fájt a lábam nagyon elbicegtem a öltözőig,ugye meztelenre vetkőztem,zuhany.Nem voltak válaszfalak aki belépett látott mindent.Két lány akiket ismertem,jöttek vízért kupával én meg ott egy szál semmiben.Elnevették magukat,mondtam nekik,hogy gyertek csak ,addig elfordultam.

Sorozáson a másik,orvosi vizsgálat meztelenre kellett vetkőzni,volt fiatal katonaorvosnő is,meg fiatal lányok tiszthelyettesek,ők nem voltak bent ,de amíg kint várakoztunk ők láthattak mindent.Ment is a poénkodás,voltunk minimum egyszerre ötvenen pucéran.Nem vagyok szégyenlős ,de azért fura volt.

máj. 23. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
75%
Kérdező, te küldenéd a búzásoknak a képet??
máj. 23. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
51%

Urulógus vizsgálta ultrahanggal a heréket.


Műtét utáni katéterezés.

máj. 23. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Házibuliban vetkőzős póker. 3 csaj rávett, hogy játsszak velük. Sejtettem h valami trükk lesz de túl jó csajok voltak ahhoz h nemet mondjak. Ha elkönyvelnek gyávának, az még rosszabb, akkor esélyem sincs náluk.

Természetesen összejátszottak. Ki is estem hamar, ők még topban és nadrágban voltak, mert természetesen volt még a melltartójuk felett plusz egy top..

Nem az volt gáz h meglátták a farkamat hanem hogy még kb fél óráig úgy kellett ülnöm miközben cikiztek és röhögtek rajtam. Bár egy külön szobában voltunk, egyre többen odagyűltek, persze azok között is voltak lányok.

Mikor már csak melltartó volt rajtuk, kitalálták h vége a játéknak. ELkezdtem kiabálni h ez nem ér, csalás, erre csak kiröhögtek és faképnél hagytak

jún. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Igen látta nem is egy és nem is egyszer. Amik és ahogy történtek azt felesleges lenne taglalni, mert úgy sem hiszi el senki.
jún. 2. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Horvatba a tengerparton dugtam az akkori parom es ket fiatal csaj setalt arra. Ok neztek minket egy 2-3 percig majd tovabbmentek
jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Nyaralás alatt a hotelben, meztelenül sétálgattam a szobában, a barátnőm meg az ágyon feküdt, és szólt h hozzam be az erkélyről az ott száradó fürdőbugyiját. Én kimentem érte úgy egyszál semmiben, persze kilestem előtte h nincs sehol senki, aki láthatna. A barátnőm ezt meglátta gyorsan odarohant és kizárt az erkélyre :D Egy jó 5 percig ott tartott, ott röhögött rajtam miközben én kopogtam neki, mindenfélével szivatott amit el lehet képzelni. Egyszercsak nyílik a szomszéd szoba ajtaja és kilép rajta egy 40-es nő, én meg odafordulok, és premier plánban látta a szerszámot, mert az erkélyek ilyen L alakban voltak, szóval tökéletesen belátott a mienkre. Még fel is sikoltott kicsit. Az egyetlen kezem ügyébe kerülő dolog a barátnőm rózsaszín fürdőbugyija volt, reflexből eltakartam, ezen egy jót kuncogott a szomszéd nő is. Mikor a barátőm rájött mi történik gyorsan beengedett. Este a vacsoránál igencsak megnézett magának a másik nő, és úgy láttam baromira kínosan érzi magát (a férje is ott volt de ő gondolom nem tudott a dologról).
jún. 2. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!