Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Pedofil lenne a lány, akivel...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Pedofil lenne a lány, akivel ismerkedek?

Figyelt kérdés
Badoo-n ismertem meg es mar 4-5 napja irok vele. Kuldtunk egymasnak intim kepeket is plusz irasban is irt perverz dolgokat. Ez a resze meg normalis szerintem, viszont minap kert egy babakoru kepet rolam, kuldtem is parat. Valoban eleg aranyos baba voltam viszont azt irta hogy masztizik a kepekre (annyira aranyosnak tartott) azt a tipikus perverz szmajlit irta hozza nem nevetojelet tehat elgondolkodtam rajta hogy teljesen komolyan gondolta..ahogy eddig ismerem siman kinezem belole egyebkent. 26 eves a lany. Mit gondoltok letezhet ilyen perverz lany?
máj. 23. 14:15
 1/6 anonim ***** válasza:
32%
Többet gondolsz bele mint ami. Az én volt párom is tett megjegyzéseket s most mindegy hogy mit, és még jele volt ilyennek az egész kapcsolat során!
máj. 23. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Jó kezdés. :D Lehet sokmindenben bevállalós lesz. :D :D


Vagy igazából egy pasi.

máj. 23. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legvalószínűbb, hogy férfi.


Bár nőknél is van ilyen.

máj. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
88%

Tuti hogy csávó

Badoon sok kamus van,alapból ha jól néz ki és hamar rátér a szexre akkor már gyanús:D Nem is használom már azt a fost épp ezért

máj. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
26%
Nekem kellene egy ilyen lány
máj. 23. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Amit az ilyen sz@r társkeresőkön látsz, vagy olvasol, annak a 90%-a kamu. Ne is pazarolj időt ilyenekre
máj. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!