Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok, ha divat lenne,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok, ha divat lenne, bevállalnátok olyan bugyit, fürdőruhaalsót, aminek a tetején kilátszik a punciszőrötök (nyilván akinek van)?

Figyelt kérdés
Több ilyen videót is láttam, nem a dzsungel, hanem az igényes szőr felül kilátszott a bugyiból. Szerintem jól nézett ki, de kíváncsi vagyok a lányok véleményére is
máj. 23. 16:06
 1/9 anonim ***** válasza:
89%
Akár...
máj. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Be persze. Alapból amúgy is kilátszik.
máj. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
69%
Kizárt
máj. 23. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%
Igen
máj. 23. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Igen
máj. 24. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem föntebb nő mint amit a normál bikini eltakar,így ha nem borotválom,akkor mindig kilátszik.
máj. 24. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Kizárt dolog. Szerintem undorító ha látszódik még a borosta is az, meg persze az is hogy ennyire falatnyi méret már hogy éppen csak takar kategória. Én még akkor sem vállalnám be ha ez lenne a divat és csak ilyen bikiniket árulnának, akkor inkább egyrészes fürdőruhát veszek fel és ennyi.
máj. 27. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
1996-os divat 😂
jún. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van egy par olyan, ami nem sokat takarna ha szőrös lenne, de meg igy is alapbol picit átlátszó vizesen
jún. 1. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!