Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezik olyan férfi, aki nem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezik olyan férfi, aki nem mellb*zi?

Figyelt kérdés
Aki nem csorgatja a nyálát az utcán pl.

máj. 23. 17:13
1 2 3 4
 1/38 bolognai a kedvencem ***** válasza:
79%
Létezik.
máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
78%
Utcán nem,de az ágyban imádom.Szerintem nincs olyan férfi aki ne imádná.Ha megáll egy férfi előtt egy meztelen nő ,tuti,hogy a mellét nézi,mert annyira szép meg izgató.
máj. 23. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 A kérdező kommentje:
2: és az olyankor mindegy hogy hogy néz ki az a mell?
máj. 23. 17:17
 4/38 anonim ***** válasza:
79%
Nekem pl nem a mell amit meg szoktam nézni a strandon...a mell nálam másodlagos. F.
máj. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
30%
Amúgy nekem erről a viselkedésről az állati szint és az ösztönylénység jut eszembe mert kb tényleg olyan :D Azthiszik pasik,és ők akárhogy gusztustalankodhatnak, leshetik a nőket stb. Nagyon nagyon alja.
máj. 23. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 anonim ***** válasza:
65%
2. Nem mindegy,lógós nagy csöcs nem szép.Túl nagy sem.
máj. 23. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 A kérdező kommentje:
5: egyetértek. De amúgy még az állatok sem viselkednek így.
máj. 23. 17:29
 8/38 anonim ***** válasza:
51%
Igen létezik,Én popsi..zivagyok
máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
88%

Minden - női nemhez vonzódó - férfi megnézi, csodálja a számára kellemes küllemű nők melleit. Nem ezzel van a gond, hanem azzal, hogy mely környezetben, hogyan képes elnyomni a reakcióinak látványosságát, mennyire képes uralni az érzelmeit, szexuális vonzalmát.

Nyilvánvaló, hogy a közönségesen, önfeledten, tolakodóan, erőszakosan viselkedő gyökerek problémásak a nők számára és nem az olyan emberek, mint amilyen én is vagyok.

Én is megnézem, megcsodálom a nőket, de nem viselkedem közönségesen, - pókerarccal könyvelem el, hogy tetszik egy nő külleme, nem provokálom.

A környezet sem mindegy! Én akkor sem változom meg, ha velem van a feleségem vagy ha nincs, - különösen nagy pofátlanság egy férfi részéről - szerintem, - ha látványosan játssza a falu bikáját, amikor a párja is vele van.

Különbözőek vagyunk!

máj. 23. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
63%
Én még olyat nem láttam akik nem mondta volna egy nagy csöcsre, hogy nézd mekkora csöcs.
máj. 23. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!