Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Házas férfiak! Néhány évvel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Házas férfiak! Néhány évvel a házasságkötés után, gyerekek után ti is elhanyagoljátok a rendszeres szőrtelenítést odalenn (fanszőr)?

Figyelt kérdés
máj. 23. 21:46
 1/9 anonim ***** válasza:
82%
5 éve vagyok nős. Soha nem borotváltam odalent. A feleségemtől sem várom el, sőt anno én mondtam, hogy nyugodtan hagyja meg a bozontot.
máj. 23. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
88%
Nem ,most is szép ápolt. Megmutassam ? 😂
máj. 23. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
86%
Közel 20 év után sem.
máj. 23. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

#2

:)

máj. 23. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Csupaszon tartom mert így K jól néz ki :P
máj. 24. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Mi egymást szoktuk borotválni előjáték gyanánt. Mindketten szertjük, ha csupaszak vagyunk.
máj. 24. 06:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis nem vagyok neandervölgyi.
máj. 24. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Ez egyéni igény. Kinek mi tetszik.

Ha nem tetszik az asszonynak hogy szőrös az ura lomposa, szóljon neki hogy szedd már le józsi hadd kivánjalak meg.

Ha nincs kommunikáció, ne is várjunk csodát.

máj. 24. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
60 elmúltam, 25 éve rendszeresen igazítom, ahogy az asszony se hagyja nőni mint a dudvát.
máj. 26. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!