Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Nem volt aktus, emiatt teszem fel a kérdést. Annyi történt hogy a barátom megujjazott, aztán történt egy olyan hogy megfogtam a péniszét. semmi több.. ebből nem is lehet baj, de tartok attól hogy a kezemre került, sperma vagy előváladék. Rá kb fél órára masztiztam, előtte átöltőztem, stb.. az a baj hogy nem emlékszem hogy mostam e kezet.. egyszerűen nem rémlik.

Nem jött meg, a napokban kellene megjönnie, nem is ragyásodom stb ahogy szoktam menszesz előtt.

Illetve még annyi hogy, teljesen tapasztalatlan vagyok a dologban, de nyílván tudom hogy készül a gyerek stb.. csak egyszerűen félek. És még azt szeretném kérdezni hogy menszesz végétől kell számolni a 20 valamennyi napot, vagy a menszesz első napjától?


máj. 23. 22:57
1 2
 1/16 anonim válasza:
55%
Aaa ettől biztosan nem lehetsz terhes szóval ne parázz. Biztos meg fog jönni. Menzesz végétől kell számolni a 28 napot. :)
máj. 23. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
74%
Biztosan nem lehetsz terhes. Ha került is a kezedre sperma, néhány percen belül elpusztult a szabad levegőn.
máj. 23. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim válasza:
89%

Ennyitől nem lehetsz terhes.


De miért nem mosol kezet mielőtt magadhoz nyúlsz?

Nekem férfiként alap, hogy megmosom a kezem, mielőtt rárántok.

máj. 23. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha most ettől teherbe estél, akkor figyeld, nem-e jelenik meg az égen egy nagy, fényes csillag.
máj. 23. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
82%

#1: ne beszélj már hülyeségeket. Az első naptól kell számolni, és miért 28 napot? Mert az az átlag? Attól még a kérdezőnek nem valószínű, hogy 28 naponta jön meg…

27N

máj. 23. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim válasza:
37%

#5 Én mindig a mensi végétől számoltam és mindig pontosan jött meg, de látod nem vagyunk egyformák…


24N

máj. 24. 00:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%
A menstruáció első napja az az új ciklus első napja…
máj. 24. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim válasza:
43%
Ha ennyire parazol akkor ezentul ferfiak kozelebe se menj
máj. 24. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
soha nem néztem azt hogy mikor hogyan jött meg stb, de azt tudom hogy eléggé össze vissza szokott megjönni
máj. 24. 06:43
 10/16 anonim válasza:
53%
Kiverted a baratodnak? Elélvezett? Ha igen, hova?
máj. 24. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!