Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen gyakran és miért...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen gyakran és miért szexeltek kocsiban?

Figyelt kérdés
Milyen pózban, és hol?
máj. 24. 06:19
 1/8 anonim ***** válasza:
79%
Havi 1-2 alkalommal
máj. 24. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
79%

Manapság már sose.

Max ha merevedésem van, akkor a nőm vihorászva húzogatja egy kicsit, meg bekapja.


Viszont régen rendszeresen 2 ok miatt.

1.A csaj nem mert feljönni hozzám,viszont a kocsiban nem volt kifogása.

2. Én voltam úgy vele, hogy nem akarom felhozni a lakásomba.

máj. 24. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Régebben sokszor csináltuk kocsiba de még a motorháztetön is viszont manapság már ez elmarad.

f

máj. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Soha. 2 méter vagyok, annak is örülök, hogy be tudok ülni a volán mögé.
máj. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Van ágyunk. Nem szoktam ott dugni.
máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Igyekszem rendben tartani a kocsit meg 186cm vagyok. Minden vágyam, hogy ott szegzeljek.
máj. 24. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Hát, amikor összejöttünk a nejemmel még nem volt meg a lakásom, a szüleink meg állandóan otthon tobzódtak, úgyhogy maradt a kocsi, elég sokat csináltuk, van egy parkerdő a közelben egy elhagyatott parkolóval, az ideális volt erre. Aztán amikor vettem lakást, leszoktunk róla.
máj. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Próbáltam párszor férfiként, de amilyen izgatónak tűnik, annyira nem jó. Kényelmetlen, nincs hely, kitekert pózok, alig tudtam elélvezni, végig izgultam hogy valaki meglát vagy leskelődik. Aztán mikor elélveztem végre, egy jó adag sperma a fekete üléskárpitra ment, alig tudtam kiszedni. Hogy miért szexeltünk autóba? Akkor még izgatott mindkettőnket, és még nem is éltem egyedül, a csaj sem, szóval praktikus is volt. Jelenlegi barátnőmmel már együtt élünk a saját lakásomban, így nem kell ezt erőltessük, plusz neki a súlya miatt is problémás lenne, nehezebben fér el az autóban ilyen pózokban.
máj. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!