Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért látni mostanában annyira...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért látni mostanában annyira kevés természetes nőt? Mit gondoltok, nektek tetszenek a termeszetes nők?

Figyelt kérdés

Szemöldökük ki van tetoválva.

Szempillájuk mű. Körmük mű. Szájuk fel van töltve. Hová tűntek a természetes szépségek? Fáj a szívem, komolyan mondom.


máj. 24. 08:55
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
32%
Mert erre van kereslet. A legminőségibb pasiknak ez kell.
máj. 24. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
Nekem csak a természetes csajok tetszenek, mértékkel elmegy, de hogy egy flakont faragnak egy nőből az taszító számomra.
máj. 24. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 bolognai a kedvencem ***** válasza:
Nekem is csak a természetes nők tetszenek. Nem jön be a plasztikázás, se a mű szempilla, a tetovált főleg nem, meg semmi ilyesmi. Sokkal szebb, ha valaki természetesen néz ki.
máj. 24. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
71%

Ezen már én is gondolkoztam nőként.

Nekem semmim sem szilikon, nincs feltöltve semmim, sem hajhosszabbítás, se műszempilla, szemöldököm sincs tetoválva csak kiszedve, sminkelni is ritkán szoktam, és szoliba sem járok. Egyedül ami olyan rajtam, az a körmöm. Bár hosszú, de az a saját körmöm, csak zselét szoktam rátenni hogy erős legyen és bírja a munkát, meg valami mintát/köveket rá, mert így tetszik. De mondom, nem is természetellenesen hosszú, nem is olyan “csicsás”, és a saját körmöm.

Párom mondta is már (40 éves), hogy milyen szerencsés velem (természetesen nem csak ezekért), mert 2024-ben ritkán találni ilyen nőt, aki nem mű…

27N

máj. 24. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%
Mert ezt diktálja a divat, pedig a férfiak többségének a természetes nők tetszenek.
máj. 24. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
A környezetemben pont azt látom, hogy a természetesség dominál mostanában.
máj. 24. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
0%
#5 a férfiaknak azok a természetes nők tetszenek, akiknek alapból van vastag szája, babaarca, pisze orra meg ilyenek. Viszont nagyon kevés nő van ezekkel megáldva, ezért kénytelenek megcsináltatni.
máj. 24. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 Lilluci27 ***** válasza:
50%
Azért használhatok parfümöt és fürödhetek?:D
máj. 24. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
0%

Nekem csak a természetes nők tetszenek. Ezért nincs is nőm már 9 éve. És előtte is csak kettő volt.

Nem jó korban születtem. :(

máj. 24. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 GFman ***** válasza:
49%

Párkapcsolatra csak egy természetes nővel jönnék össze!

A tetovált szemöldökök tudnak igazán kiborítani.Többször láttam már egyébként szép arcú nőt, lányt borzalmas tetovált szemöldökökkel.

Körmökből sem tetszenek a hosszú, karomszerű borzalmak.

Szerintem a legtöbb pasi komoly kapcsolatra és anyának nem ezek a nők közül válogat.Én az ilyen nőket mindig a kopasz, terepjárós, tetovált,fuxos,atléta trikós vállalkozókkal tudom elképzelni.

máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!