Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Meg tudok ettől szabadulni,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meg tudok ettől szabadulni, vagy érdemes valahogy belenyugodnom? /F

Figyelt kérdés

Évek óta izgat a cuckold mint fantázia. Ettől függetlenül a sima klasszikus férfi szerepet is tudom élvezni a szexben, szoktam is. Cuckold soha sem voltam a valóságban, mert ha valakit tényleg megszeretek, azzal elképzelni sem akarom, mert nem esne jól.


Illetve vannak olyan időszakok, amikor nem jön elő pár napig a cuckold fantázia, nem arra masztizok, illetve szexelek is normálisan. Aztán egy idő után elkezd hiányozni, és amikor elkezdek cuckold fantáziákra masztizni ismét, hatalmas megkönnyebbülést érzek, kb az agyamnak hasonló érzés ez mint egy masszázs, mellé még persze nagyon izgat is.


Lehet ezzel a dologgal valamit kezdeni, vagy érdemes elfogadnom és megtalálnom vele valahogy az egyensúlyt?


Egyensúllyal kapcsolatban annyi a probléma, hogyha kapcsolatom van, abba nem akarom bele vinni egyszerűen, mert túlzottan fájdalmas lenne, ha ilyet képzelnék el azzal akivel tényleg együtt vagyok. A fantáziáimban mindig csak fiktív szituációk vannak fiktív barátnőkkel vagy exekkel. (róluk már nem annyira fáj elképzelni azt, ha megcsalnak, sőt volt aki tényleg megcsalt.)


máj. 24. 10:59
 1/4 Lilluci27 ***** válasza:
65%
próbáld ki.
máj. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem fogsz tudni "megszabadulni" tőle. A mélyen kondicionálódott szexuális preferenciák nem fognak soha elmúlni. Azt kell "feltalálnod" (kialakítanod az egyensúlyt), hogyan tudod megélni az életben. Mindig is ott fog motoszkálni a fejedben s frusztrálni fog az, hogy nem éled meg.
máj. 24. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha kisérletezö kedvüek vagytok, talán egy közelitö megoldás is elég lenne neked. Probáld megbeszélni, megszervezni egy négyes szexet. 2 pár, de párcsere nélkül. Izgalmas dolog az is. Probáljátok!
máj. 24. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodj bele. Ha nem izgatna a cuckold, valószínűleg akkor is lenne jó pár olyan szexuális vágyad, amiket nem tudnál vagy nem is akarnál a valóságban átélni. Pont erre való a fantáziálás és maszti, hogy levezethesd az ilyen vágyaidat is.
máj. 24. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!