Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fizetni szüzességért?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fizetni szüzességért?

Figyelt kérdés

Úgy gondolom létezik elfogadható módja, persze jöhetnek érvek-ellenérvek részetekről.

Szűz lánnyal még sosem voltam, és mivel közeledem a 30-hoz, az esélyek rendkívül megnőttek, hogy soha nem is leszek. Azonban mindig is érdekelt, milyen lehet ezt átélni valakivel. Egyetlen személlyel, tehát nem trófeagyűjtést akarok végezni. Ha előtte beszélgetünk, ismerkedünk, és alapvetően szimpatikusnak találjuk egymást (de tegyük fel hosszú távon nem látunk lehetőséget kapcsolatra), és azt mondja X Ft, én elfogadom, akkor tulajdonképpen adtunk egymásnak kölcsönösen valamit. Nyíltan és tabuk nélkül megbeszéljük a dolgot, minden körülményt figyelembe véve.

Szóval én ezt egy korrekt forgatókönyvnek tartom.



máj. 24. 20:02
 1/5 anonim ***** válasza:
66%

Minden épeszű szűz lány elkerüli azokat, akiknek számít a szüzesség, pláne hogy mellé még prostituáltatnak nézi.

Ha fizetnél a szexért, akkor prostituáltat érdemes keresni, mondjuk olyat, aki addig csak kézzel és szájjal elégített ki.

máj. 24. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sosem fizettem még szexért, és prostihoz akkor se mennék, ha ő fizetne. Itt arra akartam a hangsúlyt helyezni, hogy van valami, amit úgy néz ki, hogy "normál" körülmények között nem fogsz tudni elérni. Pénzzel viszont talán igen, és gondolkozol hogy próbát tegyél vele. Nem érzem magam ettől egy szemétládának, főleg mert a szándékomat közlöm, és mert nem nézek senkit prostinak. Ugyanis azt is írtam, hogy a kölcsönös szimpátia létrejön.
máj. 24. 20:11
 3/5 anonim ***** válasza:
Szerintem sok ilyen van keresgélj
máj. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 Whitewolf19 ***** válasza:

Voltam már több szűz nővel..


Oda nem átlag személyiség kell, orientáció zárt világok felé.

Magas EQ az IQ mellett...

Ha 18-30 közötti szép szűz nőkről beszélünk.

Csúnya, dagadt vagy túl fiatal lányok nem tartoznak ide ..

F/29

máj. 24. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"Azonban mindig is érdekelt, milyen lehet ezt átélni valakivel."

Mégis milyen lenne? Óvatoskodni kell, hogy kevésbé fájjon neki, valószínűleg szégyellősebb, esetlenebb is lesz. Technikai szempontból nincs az égvilágon semmilyen előnye, lelki pluszt meg maximum a szerelmeddel nyújthat, aki bizalmat szavaz neked önszántából. Annak mi értelme van, hogy pénzzel váltod ki egy nő bizalmát és szeretetét, amiért cserébe kapsz egy macerás dugást?

máj. 24. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!