Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi tartozik bele az erotikus...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi tartozik bele az erotikus masszázsba?

Figyelt kérdés

Jelentkeztem egy masszőz hirdetésre ahol telefonban csak annyit mondtak,hogy erotikus masszázsról van szó,de szexelni nem kell.Esetleg volt már itt valaki ilyen masszázson.Elmondanátok a tapasztalaitokat?


28 éves nő vagyok.



máj. 24. 20:41
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Szexelni nem kell de a péniszt is masszíroznod kell illetve ki is kell verned. Ennyi. Ha neked megéri jó stb akkor hajrá
máj. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%
Talpaddal nem vállallsz véletlen hátmasszást?
máj. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Én voltam már ilyenen! Konkrét szex tényleg nem volt, de kiverte nekem a csaj.
máj. 24. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
90%
Az első nagyjából leírta. Annyit tennék hozzá, hogy a legtöbb helyen orált is kérhet a vendég és általában gumi nélkül is csinálják. Nem tudom, hogy ez mennyire elvárt a lányoktól, lehet-e orál nélkül is csinálni.
máj. 24. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%

Ki kell csapnod a kuncsaftoknak, a masszázs teljesen másodlagos. Nem azért megy a vendégek 95%a. Lehet kell csinálnod csúszka masszázst a beolajozott cicijeiddel. Bugyi talán maradhat rajtad, de más nem. Végig meztelen kell lenned.

Valószínű fotót is akarnak majd rólad kirakni a honlapjukra és nem kell orált vállalni (sőt inkább nem is szabad).

máj. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

#5


Én eddig 6 helyen voltam ilyen masszázson, abból 5 nél volt orál, amit ki is használtam. Persze ezek mind lakásos csajok voltak, szóval a dedikált erotikus masszázsszalonokban lehet, hogy tényleg tilos az orál, olyanban nem voltam.


Lényegében lakásos prostik voltak, akik aktust nem vállaltak, csak szopást, cserébe viszont 1 órában egész korrektül meg is masszíroztak. Árban is kb. prosti árakkal dolgoztak. Ez több mint 10 éves info.


4-es voltam

máj. 24. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ahogy fentebb írták pont úgy történik.Igazából amelyik jól csinálja ott a masszás is jó.Voltam már olyan masszáson háznál,ahol a lány megkérdezte masszás közben ,hogy esetleg szexet szeretnék-e?Úgy hirdette,hogy szex vele nem lehetséges,de szerintem válogatott a férfiak között,aki szimpatikus volt,vagy farok vagy bármi alapján.
máj. 25. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Erotikus masszázs, nem szexmentes. A szexelni nem kell, annyit jelent hogy nem (bztos)hogy nem kell dugnod, de verned, szopnod igen!
máj. 29. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!