Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Dildo párkapcsolatban?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Dildo párkapcsolatban?

Figyelt kérdés
Sajnos úgy alakult, hogy a munkahelyváltás miatt sokkal kevesebbet fogok találkozni a párommal. Ez azt is jelenti, hogy kevesebbet lehetünk együtt, és nekem nagyon hiányozna a szex. Arra gondoltam, a kiesett dolgokat így pótolnám. Ti mit szólnátok hozzá? Megsértődnétek, vagy megértenétek?
máj. 25. 17:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
37%
Egy embert, semmivel nem tudsz pótolni. Ez csak önámítás! Ez hosszútávon nem valószínű hogy máködni fog.
máj. 25. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kösz a "hasznos" hozzászólást, bár úgy tűnik nem sikerült értelmezni a kérdést.
máj. 25. 18:08
 3/12 anonim ***** válasza:
84%
Nem értem ezt a kérdést. Vegyél, aztán kész, senkinek semmi köze hozzá. Mi szexelünk eleget, mégis van dildo, illetve pasizni is szokott. Mi ezt élvezzük, ennyi.
máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
80%
Vegyél. Nem szégyen az, ha vannak igényeid. Egy kollégám műp*nát tart a háznál, pedig van barátnője. Annak meg vibrator arzenálja van. 🤷
máj. 25. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
84%
Mi együtt élünk és mégis van egy csomó cuccunk.
máj. 25. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
80%
Mi együtt is használjuk, nincs ezzel semmi gond.
máj. 25. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
84%
Én megnézném a párom ahogy használja.
máj. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
#7-es, én is gondoltam rá, hogy néha kedveskedek neki pár ilyen képpel és videóval, hogy mire találkozunk, forróbb legyen a hangulat :D
máj. 25. 19:20
 9/12 anonim ***** válasza:
81%

Menjetek el, vegyétek meg együtt!

Használjátok, majd amikor egyedül vagy, csinálj róla videót ahogy örömet okozol magadnak, és küld el a párodnak.

Ne hagyd ki belőle, ne a háta mögött, a tudta nélkül csináld!

máj. 25. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
#9 Semmiképp sem. Csak nem tudom milyen reakcióra számíthatok. Elég lelkis, és félek az jön majd le neki, hogy nem vagyok vele megelégedve.
máj. 25. 19:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!