Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Létezhet olyan, hogy egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Létezhet olyan, hogy egy prosti élvezi velem a szexet?

Figyelt kérdés

Azért járok prostihoz néha, mert tele vagyok komplexusokkal, de nem a tipikus blackpilles pasi vagyok… Tisztelem a nőket (igen “még a prostikat is”) és valahogy a komplexusaim ellenére mégis tudom magamat reálisan is látni, furcsa dolog ez.


Soha senkinek nem szoktam beszélni a komplexusaimról, tudom mennyire taszító és férfiatlan ez, miért rontanám még ezzel is a helyzetem?


Viszont ha valaki kezdeményez nálam, az előbb vagy utóbb (inkább előbb) el szoktam utasítani.


Akihez mostanában járok nő, úgytűnik mintha élvezné velem az együttlétet, meg amúgy mondta is… Persze neki ez az érdeke, de ha nem gondolok logikusan bele, akkor el is hinném.


Viszont 12 éve hirdet (mondjuk voltak nagyobb szünetek), 18 éves kora óta, 30 éves… Ez alapján meg régebbi beszámolói alapján, elég extrém dolgokat is elvállalt, (archivált neten megnéztem már nem is létező oldalakon a régi hirdetését és beszámolóit, tényleg nagyon extrém dolgokban is benne volt).


Ha minden igaz legalább 4000 pasival kellett már lennie, de lehet sokkal többel.


Így matematikailag nagyon alacsony annak az esélye, hogy pont velem élvezné, nem?


Azért kérdezem mert én nem tudom objektív, meg reális lenni.


26/f



máj. 26. 16:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
93%
Elhiteti veled,hogy élvezi,emiatt szívesebben vagy a törzsvendége. Ügyes,érti amit csinál. Szakma,szakma...
máj. 26. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
67%
Miért ne lenne elképzelhető. Én sugar baby vagyok évek óta és többségében olyanokkal voltam, akikkel alapból is élveztem volna. Igaz ő nem teheti meg, hogy így válogasson, de biztos járnak hozzá olyan pasik is, akik bejönnek neki, gondolom nem csak ogrék a vendégei.
máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
15%
Lehet hogy élvezi amikor végre talál egy vendéget, aki szereti a kakiszexet.
máj. 26. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
47%

Nem létezik. A nők nem vonzódnak a komplexussal rendelkező pasikhoz, hanem a magabiztos srácokat szeretik. Nálad elég erős komplexus lehet, ha odáig jutottál, hogy prostizol. Nyilván a kisugárzásodból is látszik, hogy nem megy a csajozás.

Nem élvezi veled a szexet, hanem a pénzért fekszik le veled. Szerintem még hülyének is néz, és elhiteti veled, hogy jó vagy szexben, és így visszajáró vendéget csinál belőled.

Van az a mondás, hogy kétszer élvez a prosti, amikor a vendég jön, és megy. Nálad szerintem így van.

máj. 26. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
31%
Én még a dominát sem élvezném hogy tökön rúgdosnám a sok undorító disznót nemhogy még hogy megdugnak.
máj. 26. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:

#3.

Semmi ilyesmiről szó sincs, ilyesmiket szerintem sosem vállalt, meg én sem szeretem az ilyesmit. Bár lehet rosszul fogalmaztam valahol és azért jutottál erre…


#4.


Mondjuk a kisugárzásomon nem látszik, ezt elhiheted, mert nem vagyok depressziós és pontosan tudom, hogyha egy alacsony srác (nem vagyok annyira alacsony, nem emiatt van komplexusom csak egy példa) nagyon platformos cipőt vesz fel, az ciki… Ugyanakkor meg kifejezetten menő és férfias, ha nem vagyok külsőre annyira férfias és ennek ellenére is fel merek venni egy rózsaszín cipőt a futáshoz, vagy pl. nem valami 5 tonnás SUV-t vezetek, hanem beérem egy sokak szerint “csajos” autóval is, vagy be merek vállalni egy cuki törpeuszkárt egy pitbull helyett… Hiszen ezekben rengeteg férfias magabiztosság fejeződik ki, a nők ezt többnyire szeretik ha valaki az őszinte meggyőződései alapján választ és nem az alapján hogy mi a legmaszkulinabb lehetőség.


Alapvetően nem vagyok egy Adonisz, de szerintem nem lehetek annyira csúnya sem, mert elég sok lány/nő kezdeményezett már nálam…

És ez jól esik, sajnos volt olyan is hogy játszadoztam a lánnyal, nem adtam egyértelmű visszajelzést. Jól esett a lelkemnek, hogy valaki őszintén szeretne engem és ez megrészegített… Csevegni tudok, flörtölni is, ilyenkor magabiztos vagyok. A probléma akkor jön, amikor jobban előtérbe kerülne a személyiségem, akkor jönnek ki a komplexusaim, ez amúgy a szüleimmel való rossz kapcsolatomra vezethető vissza és emiatt félek egy kapcsolattól… Ezért járok prostihoz és nincs barátnőm.

máj. 26. 17:01
 7/19 anonim ***** válasza:
8%
Ha úgy nézel ki ahogy gondolom elképzelhetetlen hogy élvezte veled a szexet.
máj. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Ez a nő a 7. prostituált akinél életemben jártam…


Nyílván nekem sem új, hogy a prostik megjátszák magukat, ennél az egynél merült fel bennem, hogy esetleg nem, mert olyan természetesnek tűnt…


De valóban, biztos csak tévedtem.

máj. 26. 17:04
 9/19 A kérdező kommentje:

“Ha úgy nézel ki ahogy gondolom elképzelhetetlen hogy élvezte veled a szexet.”


Mégis mi alapján tudtál elképzelni? :D

máj. 26. 17:05
 10/19 anonim ***** válasza:
58%
Ha meg ennyit dumáltál akkor meg azért élvezte mert végre elkezdted.
máj. 26. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!