Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok-fiúk! Hány évesek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok-fiúk! Hány évesek voltatok amikor legelőször levetkőztetek egymás előtt csupaszra? Nem voltatok szégyenlősök? Hol történt a dolog és mi volt a végkifejlet?

Figyelt kérdés
máj. 27. 14:52
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
11 évesen egy Balatoni nyaralás alkalmával
máj. 27. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
ovodában volt egy medence ahol fürödtünk.. nagyon izgi volt :P
máj. 27. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
12 körül,fiúk
máj. 27. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Lány előtt 17 éves koromban,pettingeltünk.Ő sem látott még élőben meztelen férfi testet élőben,meg én sem lányt meztelenül.Én gyorsan ledobtam mindent,a lány meg vetkőztettem.Úgy gondolom,hogy az első nagy élmény mindkettő fél részére.
máj. 27. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
83%
12 l,14 f.Szégyenlősség nem volt,inkább ügyetlenkedés,egymás testének megismerése.Pettingeltünk,és orálisan kielégítettük egymást.
máj. 27. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
88%
13 évesek voltunk, iskolai szerenád után, volt az első petting az egyik osztálytársammal. Nagyon izgi volt🙂
máj. 27. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
90%
Nekem most volt május 4-én. Életem első barátjával. Én nagyon szégyenlős voltam,úgyhogy tulajdonképpen mindent ő csinált és irányított, ezért nagyon is élveztem. Mivel ő 2 évvel idősebb nálam,ezért eléggé otthonosan mozgott a témában és tökre türelmes is volt, úgyhogy nekem abszolút egy pozitív élménynek maradt meg😊
máj. 27. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
17 évesen zuhanyoztam együtt egy fiúval,nehezen ment a vetkőzés,mondtam neki,hogy menjen előre majd megyek.Zavarban voltam,mert annyira közel meg meztelenül soha nem voltam egy fiúhoz.Zuhanyzófülke volt,eleinte nem tudtam,hogy a kezeimet hová rakjam. :-)Aztán megtörtént aminek meg kellet történnie,szűztelenített már az ágyikóban.
máj. 30. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!