Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valakinek ötlet?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valakinek ötlet?

Figyelt kérdés

Nem érzem kielégítőnek a szexuális életünk.Nekem ő a harmadik párom neki én a második.

Nem bírja sokáig,az átlag aktusaink 2-3 perc de az is olyan hogy többször megkell állnia mert ennyi sem lenne…viszont számomra ez így élvezhetetlen.Már próbáltam beszélni vele erről de szegény nem tud ezzel mit kezdeni hiába próbálkozik.De kezdek nagyon feszült lenni emiatt.Én azért szeretem ha jól elrendeznek:D

Próbálkoztam második menettel de neki az már nem megy.Ha orálisan kielégítem előtte és el is élvez akkor szintén onnantól használhatatlan.Ha nem élvez el akkor kb semeddig sem bírja utána az aktust.Valakinek ötlet még?:(

Szeretem csak ez így számomra elég gyér mert imádtam szexelni de így semmi örömöt nem érzek:(



júl. 5. 08:31
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
10%

Én elrendeznélek nagyon, a füled kettéállna...! Vigyorognál örömödben másnap végig, mint aki füvet szívott! 😉


44f

júl. 5. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
78%
Ha nem elég az hogy esetleg orálisan kielégítsen vagy ujjazon nincs jó csak kiegészítő ötlet!
júl. 5. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
86%

Sajnos ezzel a helyzettel sokat nem fogsz tudni kezdeni....

Ha vele maradsz kell valamilyen kiegészítő praktikákat bevetni a te elélvezésed érdekbében.

De a legvalószínűbb vége az lesz, hogy szétmentek, és egy az igényeidhez passzolo társat keresel.....

Tudom szar ezt így elfogadni, de csak egymás idejét fogjátok rabolni....

júl. 5. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
44%
Keress másik pasit, más megoldás nincs.
júl. 5. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
79%

#1


A szájhősök mindig feltételes módban beszélnek magukról. 😂

júl. 5. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%

Nézzen utána intim tornának és koncentráció.

A férjem is ilyen és konkrétan megmondtam, hogy ez így nem elég nekem. Azóta nagyon próbálkozik és már van eredmény. Szerencsére több menetet is bír így nekem is jó.

júl. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
28%
Sajnos ez érdemben és reális időn belül nem fog változni. Viszlát!
júl. 5. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
73%
Lehet kapni orgazmus elnyújtó, kitoló táplálék kiegészítőt, krémet, nézz utána, de ne te vedd meg :).
júl. 5. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Orgazmuskontrollt próbálta/próbaltátok?
júl. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Ahogy a "6,"8,"9 hozzászóló írja, és lesz eredmény, ne hidd el amit rossz szájízzel írnak!
júl. 5. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!