Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem tartjátok undorítónak azt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tartjátok undorítónak azt a viselkedést, ha egy nem 100% heteró srác a melegeket szapulja a haverjai előtt?

Figyelt kérdés

21 éves lány vagyok, van pár meleg barátom és nagyon szeretem őket.

Van egy közülük, aki hajlamos könnyen szexuális viszonyba keveredni idegenekkel is.. mindig óva intem őt, hogy legyen óvatos és bírjon a hormonjaival.

Ami a lényeg, hogy mesélte, hogy a férfi wc ben az egyetemen két fülke között található lyukon keresztül leszopta egyik csoporttársát... Meg tudta lesni az arcát, mert azt mondja arc nélkül nem szopna le senkit. Viszont a srác nem vette észre, hogy meglesték az arcát és nagyon élvezte a dolgot.

Másnap ez a barátom fültanúja annak, hogy a srác akit leszopott néhány fiú társaságában a melegeket szapulja és arrol beszélnek, hogy az milyen undorító dolog meg satöbbi...

Bevallom nem értek egyet azzal, hogy ez a barátom ilyen könnyen leszopogat más srácokat, de abban egyetértek vele, hogy undorító dolog, mikor valaki olyan akarja a heteró csődört játszani a külvilág felé, aki a férfi mosdóban szopatja le magát egy másik sráccal...

Nem kell vállalnia, hogy biszex (mert szerintem az ilyen ember minimum biszex), de legalább ne szapulja a melegeket, hanem maradjon közömbös, vagy terelje a témát, ha szóbakerül.. Hisz ezzel a viselkedésével végülis magának is árt....hisz benne is lappang valami...

Nem értem én ezt...



2012. ápr. 24. 12:06
1 2 3 4 5
 1/49 anonim ***** válasza:
100%
erre csak annyit tudok mondani hogy van egy cigány ismerősöm (igazi fuxos, réz tolvaly) és ezen a földön senkit nem utál jobban mint a többi cigányt!
2012. ápr. 24. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/49 anonim ***** válasza:
100%

Egyetemen glory hole? az undorító.


a "heteró viselkedése meg hát puszta önvédelem, nem szép dolog, sőt de hát nem érdekel ha beakarja csapni magát hajrá.

2012. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/49 anonim ***** válasza:
49%
Melyik egyetemre jártok? Micsoda kis búza képző lehet:)
2012. ápr. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/49 A kérdező kommentje:
Hozzátenném még, hogy van tapasztalatom, mármint van elég meleg ismerősöm és tudom, hogy sokkal több srácban van hajlam, mint ahányan bevallják, akár önmaguknak is... kényelmesebb abban a hitben élni, hogy heterók...
2012. ápr. 24. 12:16
 5/49 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez egy ilyen, a srác valszeg erősen heteronormatív vagy egyenesen homofób környezetben szocializálódott, és ezért maga előtt is tagadja, mi a helyzet. A szomorú, hogy ezzel csak tartósítja a problémát. Én is találkoztam már ilyenekkel (sőt pl. konzervatív amerikai szenátor is bukott le hasonló szituban), ezért szoktam csak szomorúan mosolyogni, amikor akár itt a gyiken, akár a Parlamentben rázendít a homofób gyűlöletkórus.
2012. ápr. 24. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/49 A kérdező kommentje:
12:19-nek.. lány vagyok, csak a barátaim nagy része meleg, ezért írtam, hogy van tapasztalatom.. sokmindenbe beavatnak...
2012. ápr. 24. 12:23
 7/49 anonim ***** válasza:
83%

Teljesen mindegy, hogy az, aki szapulja a homoszexuálisokat, hány százalékban hetero, ugyanis alapvetően primitív és visszataszító bárkit ilyenek miatt szapulni. Megjegyzem azzal, hogy te magad is az alapján minősíted a srácot, hogy hány százalékban hetero vagy nem, azzal már magadról is alaposan elárulod, hogy csak látszólag vagy ilyen nagyon laza, "liberális" és toleráns, valójában nagyon is megkülönbözteted őket. Pont olyan sztereotíp hozzáállásod van, mint a nagy átlagnak ("benne is lappang valami" "minimum biszex az ilyen").


Szóval szerintem jobban tennéd, ha kicsit lejönnél arról a témáról, ki homo meg ki nem, mert úgy látom, átestél a ló túloldalára. Az egész meleg-kérdés azért van, mert pro és kontra is annyira sokan akarnak ezzel foglalkozni, meg csámcsogni rajta... Nem kéne ennyit rágódni a dolgon, a magánéletet meg kéne tartani magánéletnek... (Gondolok itt arra is, hogy sem homo sem hetero ismerőseimtől nem vagyok kíváncsi arra, kit, mikor, hogyan szoptak le...)

2012. ápr. 24. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/49 A kérdező kommentje:
ez nem illett most ide, kedves utolsó hozzászoló. Amit írtál, nem ide tartozik most... a téma jelenleg az, hogy aki férfi wc ben szopatja magát az nem hetero 100%-osan, és ha ennek ellenére a melegeket szapulja, az undoríto dolog... mert magának is árt vele, sőt becsapja magát
2012. ápr. 24. 12:34
 9/49 A kérdező kommentje:
és még annyit, hogy attol még, hogy azt írom ki biszex és ki nem, ennek semmi köze a toleranciához... azért van ennyi meleg barátom, mert abszolút nem ítélem el, de azt már igen, ha valaki olyan bántja őket, akiben van hajlam...
2012. ápr. 24. 12:36
 10/49 anonim ***** válasza:
76%

És akiben nincs hajlam (egyébként ilyen ember nem létezik, de a te fogalmaid szerint fogjuk rá, hogy mégis), az szapulhatja?


A kérdésedre válaszoltam, az első mondattal, csak az úgy fest, kimaradt valahogy.

2012. ápr. 24. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!