Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A melegek szeretnének heterók...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A melegek szeretnének heterók lenni vagy jól érzik magukat így?

Figyelt kérdés

2012. jún. 25. 21:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
83%
gyanítom, hogy így érzik jól magukat. ahogy mi, heterok is így érezzük jól magunkat
2012. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
1%

azért váltak meleggé mert nem akartak heterók lenni..-.-

az után gondolom nem fognak vissza változni ._.

2012. jún. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem inkább csak azt szeretnék, hogy ne legyenek kirekesztve a szexuális beállítottságuk miatt.
2012. jún. 25. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
95%
Vannak, akik nem tudják elfogadni magukat melegként (homofóbia, társadalmi nyomás, családi elvárások stb. miatt), azok szeretnének heterók lenni, de ez nem olyasmi, amit csak úgy meg lehet változtatni. Én pl. kiskamasz korom óta tudom, hogy a fiúk érdekelnek, és nem a lányok, mégis tökéletesen jól érzem magam így.
2012. jún. 25. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
89%

#2 ha ezt viccből mondtad, nem vicces

ha komolyan, akkor semmit nem tudsz erről -.-"

2012. jún. 25. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
95%
Nem azért váltam meleggé, mert nem akartam heteró lenni, hanem nem tudtam heteró lenni, ahogyan te nem tudsz nem heteró lenni, kedves előző! Meleg melegként jobban érzi magát, akkor is, ha nem praktikus, ahogy heteró sem érezni jól magát azonos neművel, még akkor sem, ha meleg lenne a "normális" dolog. (Nem lenne normális nekem nővel, ahogy nőt sem jó hülyíteni egy melegnek) 25/F
2012. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
92%
Vannak akik jól érzik magukat és vannak akik nem.
2012. jún. 25. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
86%

Én meleg vagyok, és a mai napig nem tudom elfogadni magam.

Volt hogy öngyilkosságon is gondolkoztam. Ha lenne olyan eljárás amivel teljesen heteróvá tudnának alakítani, vagy változtatni, akkor azonnal belemennék. A heterók heterónak születnek, ami a természetes, és ezért a nőkre izgulnak fel. Ezáltal egy meleg férfi nem tud felizgulni, csak a saját nemére. Ezzel azt akartam közölni, hogy ez nem választás kérdése, mindenki beleszületik valamibe, vagy így alakul, nem tudom. Sajnos. Ha választás kérdése lenne, akkor már lenne egy barátnőm, de nekem ez jutott. A magány és a depresszió. Persze ezzel nem magamat akarom sajnáltatni, csak gondoltam közlöm, én hogy álok ehhez a dologhoz.

2012. jún. 25. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
92%
Én is az vagyok, pont erről beszéltem az előbb, hogy vagy nem fogadod el és depressziós, öngyilkossági hajlamos leszel, vagy nem változtatsz a változtathatatlanságon! Előző Meleg 25/F
2012. jún. 25. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
muszáj, hogy jól érezzék magukat, nincs más választásuk. inkább érezzék jól magukat, minthogy ne tudják magukat elfogadni.
2012. jún. 26. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!