Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Van olyan srác aki nagyon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van olyan srác aki nagyon bevállalós a szexben és kipróbálná a csaj örömére a 2 farok egy gumiban es egy lyukban felállást? 28/F

Figyelt kérdés
Bunkó kommentek NEM érdekelnek! Ha nem tetszik, ne írj!

2012. júl. 4. 01:21
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
84%

hát, olyan, hogy 1 méteres pénisz nem létezik. így viszont nem tudjátok egyszerre ketten betolni egy gumiba.


illetve okosan működhet az, ha egymásnak ellentétesen összefekszetek >< -és itt középen találkozik a péniszetek. de akkor gáz, ha valamelyikőtöknek nagyobb.


egyébként kicsit homoerotikusan hat, hogy a másik pénisz az enyémhez dörzsölődjön, szóval nem próbálnám ki.

2012. júl. 4. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
86%
nincs pénz 2 gumira?te b.uzi
2012. júl. 4. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 Ⱳhite ßelle ***** válasza:
100%
Megnézném hogy tuszkolsz bele 2 farkat egy gumiba. :D xD
2012. júl. 4. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
30%
én benne lennék..f 33
2012. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
93%
Most ha azt akarod ,h a farkadnak dörgölődzön még 1 pénisz akkor langyulj ..ne keress ilyen kis kibúvókat...eléggé irracionális gondolat 1 gumiba 2péló?! heló
2012. júl. 4. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
100%
Én csaj vagyok de engem is érdekelne. Mármint hogy hogyan sikerülne. Ha összejönne felvehetnétek és megoszthatnád.
2012. júl. 4. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

én így képzeltem el:


egyik ember vége o--<

másik ember vége >--o


összefekszenek, hogy a lábaik így helyezkedjenek:

><


az x közepén a két pénisz, a csaj ráhúzza a magnum XXL condomot és kész is.

2012. júl. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
90%
Ironikus kicsit. Felveszel egy gumit, mert ugye fő az óvatosság, de közben egy másik nemi szervvel érintkezel. Aztán nem a nő nemi szervétől, hanem a másik péniszétől kapsz el valamit.
2012. júl. 4. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%
mondjuk az utolsónál a pont.
2012. júl. 4. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
82%

ez már beteges betegségtől való félelem


mi ez már bazz hogy hozzáérsz 1 nemiszervhez és hivacidosgeoN3h5bacteroulis virusos megbetegedésed lesz -.-'

2012. júl. 4. 01:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!