Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A barátom hetero, és tudja...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom hetero, és tudja hogy meleg vagyok. De mégis sokszor megsimogatja az arcomat, vesz nekem mindig ajándékot, és sokszor mondja hogy aranyos vagyok, és mindig megölel ha találkozunk. Lehet mégsem hetero?

Figyelt kérdés
Azt mondta erre, hogy apai ösztönei vannak felém,mert idősebb nálam, 23 éves, de én nekem meg nagyon tetszik, nagyon jó pasi, és egyre jobban kezdek beleszeretni. őszintén, lehet valami esély hogy viszont fog valaha szeretni? vagy érdemesebb lenne valéahogy megájt parancsolni az érzéseknek? mert nem tudom mit tegyek. amit csinál az nagyon jól esik, és szeretnék vele lenni.

2012. júl. 7. 18:41
1 2
 1/14 Hole Hunter ***** válasza:
100%
Próbál megértő lenni veled és úgy kezel, mint egy barát barátnőt. Sztem ne gondolj többet bele, mint ami van. Minden esetre beszéld meg vele az érzéseidet. Talán visszább fogja majd magát. Sajnos sokszor fordul elő, hogy meleg beleszeret hetero-ba. Valszeg esélytelen vagy nála, de mindenképp értékelendő a hozzáállása. Ritka az ilyen barát. Ugyanakkor sajnálatos, hogy így kicseszett veled az élet. Üdv.
2012. júl. 7. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

te hány éves vagy?

egyébként játszhat két kapura is...

2012. júl. 7. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 A kérdező kommentje:
értem. de nem merem neki megmondani:( igazából nem akarom hogy abbahagyja, de nem is jó ha ez így megy, nem tudom mit lehetne tenni:( tehát szerinted semmi esélyem. és szted a korkülönbség ha nem lenne, akkor lehet lenne?
2012. júl. 7. 19:10
 4/14 anonim ***** válasza:
77%

szerintem próbálkozz be nála.23 éves srácoknak nem nagyon vannak apai ösztönei még. valószínű neki is áll a rúdja ha meglát

hajrá!!

2012. júl. 7. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
pfffff, ha állna azt tuti észrevenném xD amúgy ő nagyon érett gondolkodású, és akar majd gyerekeket, és azt mindig mondja nem a szex a legfontosabb, hanem hogy szeresse a lányt akivel van. szal nem éppen egy divat majom. de nagyon jóképű, és én meg teljesen belé kezdek esni.... egy barom vagyok:( én pedig mindent meg tudnék neki adni amit egy lány, de tényleg, mindent, sőt ha kell lánnyá operáltatom magam miatta.
2012. júl. 7. 19:42
 6/14 anonim ***** válasza:
40%
Hát b@zd meg. Operáltasd át magad. De akkor a Geronazzo Mária száj se maradjon ki. LOOOOOOOOOOOL
2012. júl. 8. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
62%

Jajj annyira édes vagy:))Komolyan nagyon meghat, hogy ilyen rossz helyzetben vagy.

Én mondom át ne merd magad operáltatni!Megértem, hogy kezdesz szerelmes lenni de nem éri meg.Férfinak érzed magad akkor ne operáltasd át magad.Gondolj bele, még ha össze is jönnétek, később szakíthattok és akkor mit kezdesz magaddal nőként?


Meg szerintem fiúként több esélyed van:))

Van rá esély, hogy legalább bi legyen...csak lehet ő ezt elnyomja magában...

Igazából az lenne a legjobb ha úgy szednéd ki belőle, hogy szereti-e a fiúkat ha nem vallanál szerelmet.

Bár ez nem tudom, hogy lehetséges. Szóval szerintem el kell neki mondanod, hogy neked tetszik, azt nem muszály, hogy már szerelmes is vagy belé. Először biztos meg fog lepődni, és ha viszont is szeret nem fog egyből igent mondani.Türelmesnek kell vele lenned.

Még arra kívánics lennék, hogy valamennyire feminim vagy-e és hogy milyen a testalkatod?ÉS hány éves vagy?

Lehet, hogy neki a lányosabb fiúk jönnek bár kitudja..


Nagyon remélem, hogy összejöttök és nagyon bolodogok lesztek:))

Hidd el sok ehez hasonló történetet olvastam itt gyakori kérdésen és happy enddel végződtek:))

2012. júl. 8. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Béla211 ***** válasza:
100%
Bocsi hogy elkeserítelek de mindet nem tudsz megadni neki gyerekei anya nem lehetsz soha.Meleg F/26
2012. júl. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:
de örökbe fogadhatunk, sőt az még szebb dolog, mint a saját...
2012. júl. 8. 21:54
 10/14 Béla211 ***** válasza:
Nem akarlak elkeseríteni de melegeknek az örökbe fogadás sem olyan egyszerű. Éveket kell várni valószínűleg. És csak egyedül állóként fogadhatsz örökbe. És még akkor sem biztos h megtarthatod .Ez attól függ ,hogy milyen gyámügymist kapsz. Hogyan tolerálja azt ,hogy együtt élsz egy férfival. Mert meleg pár ma Magyarországon nem fogadhat örökbe.Ja és amúgy van olyan akinek nem kell örökbe fogadott gyerek csak sajátot szeretne.Ezeket azért írom ,hogy egy kicsit lássál reálisan. Nem jó senkinek ha a rózsaszín köd elvakít.
2012. júl. 9. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!