Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Belezúgtam a régóta ismert...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Belezúgtam a régóta ismert barátnőmbe. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Van egy nagyon jó barátnőm, egy évvel idősebb nálam, és leszbikus, de azt állítja, hogy a nőkkel csak a dráma van, így párkapcsolatot nem szeretne lánnyal. A baráti/ismerettségi körünkből egyre több hetero lány bújna vele ágyba, de ők azt állítják, hogy csak vele, mert van benne valami megkapó, de más lánnyal nem csinálnák. Elmagyarázta, hogy a heteroszexuális nőknél úgy éri ezt el akár akaratlanul, akár szándékosan, hogy összebarátkozik velük, és amikor már elég jóba vannak elkezd mesélni arról, hogy ő igazából a lányokat szereti, így az "áldozat" tudatalatt elkezd gondolkodni arról, hogy milyen lehet lánnyal. Eddig teljesen heteroszexuálisnak valltam magamat, de én is úgy érzem, hogy soha nem lennék lánnyal, sem szexuálisan, sem párkapcsolatban, de vele igen. Mondjam el neki?

24L



2012. szept. 20. 19:38
 1/5 TOMAtm ***** válasza:
100%
mond el.
2012. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is mondd el neki!!!!
2012. szept. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Zsazsa92 ***** válasza:
dettó
2012. szept. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
köcsög egy csaj! gusztustalan.
2012. szept. 21. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

"A baráti/ismerettségi körünkből egyre több hetero lány bújna vele ágyba"


Akkor ők egész egyszerűen nem heteroszexuálisak, hanem minimum biszexuálisak. Egy heteroszexuális semmi megkapót nem talál egy vele azonos nemű emberben.

2012. szept. 22. 01:26
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!