Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » A heterók miért hiszik azt,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A heterók miért hiszik azt, hogy a melegek nem szerelmesek egymásba, csak testi vonzalom van közöttük?

Figyelt kérdés
A meleg-heteró vitában azt érzem, hogy nem tudják megérteni (a homofób heterók) hogy érzelmi dolog a melegség. Attól lesz valaki meleg, hogy azonos nemű emberbe tud beleszeretni. Sok heteró férfi, meg úgy állítja be, mintha a melegek csak testi vonzalmat, vágyat éreznének egymás iránt, és szerintük, ha egy meleg egy nővel összejön és megdu.gja akkor a probléma megoldva nem meleg az illető. Úgy állítják be, mintha az érzelmek nem számítanának. Most ezt miért gondolják így? Kezdem néha azt hinni, hogy a heteró pasik se tudnak szerelmesek lenni, csak testi vágy van a barátnőjük/feleségük felé és kész. De csak nem így van ez?

2012. nov. 17. 23:12
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
6%
Ki mondta hogy azt hisszük? Legtöbbünk csak utáljuk őket? Mi ebbe a bonyolult?
2012. nov. 17. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
97%
Ezen én is gondolkodtam már, mert néha megnézem ezeket a kérdéseket, és tényleg az a benyomások, hogy másról se tárgyalnak, csak a szexről.
2012. nov. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
91%
*bocs, benyomásom
2012. nov. 18. 02:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
97%
Mert semmit se tudnak róluk, csak ítélkeznek felettük.
2012. nov. 18. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
96%
Meleg vagyok és 2 éve van kapcsolatom a barátommal,és szerelmesek vagyunk egymásba:)19F meleg
2012. nov. 18. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Gratulálok nektek, sok boldog évet kívánok!
2012. nov. 18. 19:51
 7/14 anonim ***** válasza:
93%

Mi még csak 3 hónaposak vagyunk, de az előző (és egyben első) kapcsolatom 2 évig tartott és egyáltalán nem csak a szexről szólt..

A mostani kapcsolatom pedig még az előzőnél is erősebb érzelmi szálakon alapul. Mindketten úgy érezzük, hogy megtaláltuk a másikban, amit kerestünk és tervezzük a közös jövőt (nem csak a következő 1 évre előre!).


22F meleg

2012. nov. 21. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
95%

Én nem gondolom, hogy csak testi vonzalom van közöttük. Sőt, tudom is, mert nem egy példát láttam már az ellenkezőjére (vagyis, hogy melegek és nagyon szeretik egymást).

A homofóbok pedig szerintem túlnyomó többségben ostobák, és szűklátókörűek, így mást nem igazán lehet tőlük várni.

2012. nov. 22. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
94%

Mi két és fél éve vagyunk együtt a barátommal és közös jövőt tervezünk szintén. Sok a tartós meleg kapcsolat, csak hát titokban marad, vagy kevesek előtt lehet beszélni róla.


23 meleg F.

2012. nov. 22. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
96%

én is észrevettem a jelenséget. de hozzátenném, hogy szerintem tökmindegy, milyen területről van szó, mindig a szex kerül előtérbe. és általában első helyen.


ha azt mondom, összebarátkoztam egy transzlánnyal, már az a kérdés pattan ki az emberek szájából, hogy "hú, és farka van?"

ha valahogy szóba kerül, hogy "igen, nem csak úgy hiszed, hanem tényleg együtt van X és Y (mindketten lányok)", akkor első kérdés-töprengés ritkán más, többnyire csak az, hogy "és szerinted hogyan szexelnek? melyik nyalja ki a másikat? szerinted szoktak ollózni?"

stb.


de heteró oldalon is, ld. gyakorikérdések.hu-n itt a kategóriában, ha párkapcsolat alakulgat, mintha csak az lenne lényeges, hogy "hú, vajon szűz-e még?" és egyéb hasonlók.


szerintem ez nem a homofób cisznemű heterók privilégiuma, mármint az érzelmek létezésének mellőzése - hanem általában bárkié. bárkié, aki ragaszkodik a tévképzetekhez, korlátokhoz; aki nem kíváncsi a többre, de megelégszik a felszín kapargatásával...

2012. nov. 23. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!