Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, van annak alapja,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, van annak alapja, hogy megjátszátok a biszexualitást/leszbikusságot?

Figyelt kérdés
Nem offenzíva:) én is lány vagyok 18 éves, csak nem mindig értem, hogy mit akarnak tőlem a barátnőim éppen ezért.

2012. dec. 27. 12:04
 1/8 Patrik24 ***** válasza:
74%
Az az alapja, hogy buta libák:DDD
2012. dec. 27. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
nálam van alapja. nem mozdulok rá minden lány barátnőmre, ha viccelődünk, akkor az nem mindig komoly. Inkább akkor komoly, ha kicsit becsípünk és közelebb kerülünk egymáshoz. Persze annyira még sosem ittasodtunk le, hogy bármi is történjen, sztem én magam is gyávább vagyok ennél. De persze eljátszom a gondolattal, mert felizgat!
2012. dec. 27. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

mejátszani...? én még ilyennel nem találkoztam.. aki az volt az az volt, nem játszotta meg..

a 13 éves csitrik egééész más tészta... -.-' azok csak mutatják h csókolóznak, vagyis csak úgy csinálnak mintha... színészi alakítás 5*

a barátnőid meg kíváncsiak, azért mert lehet vágynak az ilyen dolgokra, mint csók, simogatások és miegymás. :)

18/L/L

2012. dec. 28. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Mondjuk szerintem ezt megjátszani nem lehet. Oké, smárolnak a kis "libák" :) de szerintem a szex része nem megjátszható. Én szeretem a lányokat, és megjátszani tuti nem tudnék ilyesmit.

21/L

2012. dec. 28. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Olyanra is gondolok itt, hogy túl sokat engednek meg a másiknak:)
2012. dec. 30. 22:17
 6/8 anonim ***** válasza:

"túl sokat engednek meg a másiknak"

mire célzol ezzel? :) több mint csók?

2013. jún. 2. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Igen :)
2013. jún. 4. 18:02
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát ott már max ürügy hogy megjátssza. Ilyet már nem lehet megjátszani... Szerintem. De amúgy szintén sosem értettem ennek az értelmét.
2013. jún. 4. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!