Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tennél ha kideürűlne hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél ha kideürűlne hogy a legjobb barátod biszex, és szerelmes beléd? Megpróbálnád viszonozni, vagy megmondanád hogy semmi esélye, ezzel pedig kicsit fájdalmat okoznál neki?

Figyelt kérdés

2013. jan. 18. 14:50
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem tudnam viszonozni, mert nem erzek vonzalmat a ferfiak irant.

Ugyhogy hiaba fajdalmas, sajnos el kellene fogadnia, hogy nem tudok neki ebben partner lenni, hiszen nem tudom beleeroszakolni magam olyasmibe, ami egyaltalan nem vonz.

2013. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
52%

A legjobb barát elfojtaná az ilyen bu.ulós hajlamait irányomban. Mivel tudja, hogy én nem lennék benne ilyesmiben, és nem is akarna tőlem ilyet.

Barátság: Két ember mindent tud egymásról és mégis elfogadják a másikat.

Vagy valami ilyesmi...

2013. jan. 18. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
semmit nem tennék. Ennyi idő után ő pontosan tudja az álláspontom a témában, így semmit nem kéne magyaráznom, rendeznünk.
2013. jan. 18. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
és te nem sérülnél egy kicsit sem, amikor látnád mennyire szenved, és tudnád hogy valszeg minden este könnyes szemmel fekszik ágyba egyedül?
2013. jan. 18. 14:54
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

van egy olyan barátnőm, akiről ha ez kiderülne, nagyon örülnék neki... és épp most lett szingli jajj

de sajnos még nem került szóba hogy hetero-e vagy esetleg lenne esélyem

én örülnék ha közeledne :)

2013. jan. 18. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
nkem a barátomról most derült ki hogy bi. gyerekkorom óta a barátom. ezt mégsem tudtam róla, mert eddig elnyomta, és titkolta. én nem örülök neki, mert szenved az, akit úgy szeretek mint a testvéremet. és megmondani sem tudom neki, mert nem akarom hogy szenvedjen. így vagy ő szenved,vagy én....
2013. jan. 18. 14:57
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
férfi/nő vagy?
2013. jan. 18. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
22 éves férfi vagyok.
2013. jan. 18. 15:54
 9/18 anonim ***** válasza:
A barátod mondta, hogy szerelmes beléd?
2013. jan. 18. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Igen ő.
2013. jan. 18. 16:23
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!