Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Most akkor milyen vagyok?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most akkor milyen vagyok?

Figyelt kérdés
Szóval 13 éves vagyok, de össze-vissza vonzódom a nemekhez. Először meleg voltam (olyan 12 évesen), aztán picit később bi, most meg heteró és bi között állok valahol. Természetesen semmiképpen nem akarok meleg lenni, a bi is húzós lenne. De ezelőtt az egész kavalkád előtt hetero voltam, az oviba is csókolóztam.

2013. febr. 12. 17:25
 1/9 anonim ***** válasza:
Szexeltél már?
2013. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Teljesen mind egy hogy nevezed. Majd kialakul.
2013. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Pretty Ballerina ***** válasza:
36%
I don't want to live on this planet anymore.
2013. febr. 12. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
25%

olyan 18 évesen alakul ki az ember nemi identitása

De ez a mai rohadt világ tehet róla hogy a fiatalokból melegek lesznek -.-

Ne értsd félre nem utálom a melegeket. De már ez a világ nagyon megkavarja a mai fiatalok érzelmeit és gondolatit, vágyait stb

2013. febr. 12. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
:DD Fiatal vagy még! Ne ijedj meg. De komoly, hogy 12 évesen ez voltál... most meg amaz... ilyen szakszavakkal, te jó ég. :D
2013. febr. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
13 évesen szerintem még nem alakul ki teljesen hogy melyik nemhez vonzódsz,de én ezt úgy nézem hogy nem a nembe vagy a bőrszínbe szeretünk bele hanem az emberbe,mivel senki sem döntheti el hogy kit szeret egyszerűbb így nézni a dolgokat:)
2013. febr. 12. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
LOL, nem akarok meleg lenni... ez nem akarás kérdése, barátom. Ha az leszel, az leszel, hiába próbálod elnyomni ilyen irányú vágyaidat. Ne stresszelj ezen, majd kialakul. De ha fogadnom kéne, azt mondanám, bi vagy meleg leszel :)
2013. febr. 12. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:

Meglepődtem a válaszadókon ! :) Normális emberek is vannak még !!!! :D Ne aggódj ilyesmiken kérdező ! Nem kell máris dönteni ! :) Nekem is így magyarázták el.. :)

14/F

2013. febr. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Te jó ég Te gyerek... Tudod, a nemi identitásod még kialakulóban van ebben a korban ezért kíváncsi vagy. De olyan nincs hogy egyik pillanatban eldöntöd hogy melyik nemhez vonzódsz, később megváltoztatod. Elképzelhető hogy meleg vagy, de ez csak később fog kiderülni. Lesz még időd megtapasztalni, egyenlőre éld ki a gyermekkorod ameddig tudod. Én 13 éves koromban még nem gondolkodtam ilyesmiken.
2013. márc. 3. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!