Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az egyik barátnőm közölte,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az egyik barátnőm közölte, hogy mindig megnézi a lányokat, hogy milyen szépek, hogy néznek ki, szerintetek lehet biszexuális?

Figyelt kérdés
Plusz mindig olyanokat mond, hogy olyan romantikus volt amikor egyszer egy lánnyal volt stbstb... nem tudom,hogy a hetero lányok is mondanak-e ilyet...

2013. márc. 5. 23:08
 1/7 Dionsyia ***** válasza:
Én is megnézem a szép nőket/lányokat és? Ami szép az vonzza a szemet, ebben nincs semmi. Bár én nem próbáltam még ki lánnyal, de az utcán én is inkább őket nézem. Satnyulnának a faszik?
2013. márc. 5. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, persze hogy lehet, ezért nem is kell kérdést kiírni....
2013. márc. 5. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
és kipróbálnád lánnyal is?
2013. márc. 5. 23:15
 4/7 A kérdező kommentje:
jó, igazából biztos akarok lenni benne, hogy az... én már tettem neki említést róla, hogy én az vagyok, de erről beszélni sem akar és tényleg nem értem őt...
2013. márc. 5. 23:30
 5/7 anonim ***** válasza:
De basszus attól hogy ezt itt megkérdezed, hát elmondom neked nem fogsz biztos lenni abban, hogy az e.... Ezt így nem tudjuk megmondani. -.-
2013. márc. 5. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Dionsyia ***** válasza:
Nem tudom... én elég domináns vagyok az életben, így szexuális téren a nálam erősebbet, azaz a férfit keresem... nem tudom. :) Belegondoltam többször, de nem vonz a dolog.
2013. márc. 5. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
az a baj, hogy ezt ő sem tudja megmondani... ill. nem akarja
2013. márc. 6. 15:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!