Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Melegek vagy hetero pasik...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Melegek vagy hetero pasik szeretik jobban az anált?

Figyelt kérdés

Mindig mindenki azzal van h jaaaj fuuj..es h b*zi aki hátulról..de mégis annyi heteró is oda van az análért.. na melegek vagy heterók vannak többen?:D

Fiúk válaszát várom!i



2013. ápr. 7. 09:40
 1/4 paya válasza:
kizárt.hogy egy hetero pasi szeretné,hogy megfarkalják.az viszont már más ha a pároddal aki NŐ probálkozól,kisérletezel,ujjitassz.de igazából nem tartom normális szexualitásnak ha arra épül az együtlét,hogy na mindenképp popiba is.sőt igazábol mikor kiprobáltam el is ment az egésztől a kedvem. a nőnek szinte mindig fáj,nem hiszem,hogy egy egészséges nőnek élvezetes lenne.(akinek mégis ott komoly probléma van fejben,nem beszélve az üritésről...már csak ugy kisluttyan--undoritó de volt olyan csajom )Akkor nem beszélek a számos fertőzésről amit igy szedhetsz össze,vagy fertőzheted meg a csajod.Nem véletlen,hogy a lányok általában(a higiénikusabja)hátrafelé tőrli ki.Na és akkor ott a szagélmény ami valjuk be ha nem vagy fekalofil lombozó lehet.Hiába csinál a nő beőntést-de már az is,hogy ilyeneket kell csinálni előtte.Nemtom de szerintem elveszti a szex azt az intimitást ami azért elengedhetetlen.Párkapcsolatról beszélek,nem a ribikről.Egyszóval próbáltam már de személy szerint nem tartom sem izgatónak sem érzékinek.persze szeretem hátulrol de egy lyukkal lejjebb.:)
2013. ápr. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Te!
2013. ápr. 7. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi gond nincs ezzel , hiszen ez is az egyik formája, hogy ki hogy élvezi az együttlétet.Én is kedvelem ha néha szopás közbe megujjaznak és bizony sokkal nagyobb a kéjérzet ilyenkor. Ettől függetlenül nem mindig történik , mert hisz van más is a tarsolyban.Egyébként a kérdésedre úgysem fogsz választ kapni , mert ezt nem igen vallják be a pasik.Sőt szégyellik csak azt nem tudom , hogy miért.
2013. ápr. 8. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

A heterok is ugyanúgy szerethetik a szex ilyen formáját. Ha nem úgy rögzül az agyában, hogy most ő "akit megb...nak", hanem úgy, hogy pl a barátnője izgatja mindenféle szerepfelcserélés nélkül, akkor bizony nagyon élvezetes is. Sokan mondják ugyan, hogy b...zik, köcsög stb stb, de azok általában elfogultak és nem próbálták, így nem is tuják, milyen is az.

Egy szó, mint száz, ez nem nemi identitástól, hanem az adott személytől függ.

2013. ápr. 8. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!