Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ugye az még nem jelent szexuál...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ugye az még nem jelent szexuális vonzalmat (leszbikusságot), hogy egy lányos lánynak tetszik egy fiús lány, de amúgy a fiúkat szereti?

Figyelt kérdés
Köszönöm! :))

2013. ápr. 12. 01:27
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

elméleti síkon érdekel...és csak simán bejön,aranyos,helyes az arca. :) ennyi


és tutira leszbi,de nem ismerem személyesen...

2013. ápr. 12. 15:02
 12/18 anonim ***** válasza:
93%

ó hát ez semmit sem jelent. (: néhány srácot énis megnézek, hogy még szexi is.. de ÚGY sosem érdekelne.

szerintem ebből semmire nem lehet következtetni, szimplán egy helyes leszbi.

2013. ápr. 12. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 A kérdező kommentje:
de jó:)) nagyon köszönöm! :D
2013. ápr. 12. 15:12
 14/18 anonim ***** válasza:
16%

Ismertem az egyetemen egy ilyen leszbikus párt, ahol az egyik lány nagyon fiús lány volt, a másik pedig lányos lány. Szakítás lett a vége, mivel a lányos lány idővel rájött, hogy ha valaki fiús, az még nem jelenti azt, hogy fiú is, márpedig neki fiúra, férfira volt szüksége - lelkileg, szellemileg és testileg egyaránt.


Tudod, ez olyan, hogy miért választana az ember hamisítvány bóvlit, ha az eredetit is megkaphatja?


Egy egészséges, heteroszexuális férfi sem választ magának lányos fiút egy valódi lány helyett.

2013. ápr. 13. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
félsz attól, hogy leszbikus vagy?
2013. ápr. 13. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim válasza:
100%
Ez olyan, amikor odamegy egy buliban a heteroszexuális csaj a "helyes fiúhoz", aztán az a helyes fiú megszólal csengő hangon, és kiderül, hogy nő. Ez nem jelent szerintem szexuális vonzalmat, de azt sem zárja ki, hogy mégis. Erre majd később rájössz.
2013. ápr. 16. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Lányos fiú belefér, fiús lány nem.
2013. ápr. 19. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
88%
#14: Azt bírom az ilyen idióta válaszokban, hogy mikor még csak a szöveg közepén járok, már tudom, hogy 0%-ot fog kapni. :DD
2016. júl. 26. 01:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!