Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szerintem fiatal vagyok hozzá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintem fiatal vagyok hozzá de lehet hogy bi vagyok de vannak kétségeim meg tudnám ezt változtatni?

Figyelt kérdés
igazábol tetszik mind a 2 nem de ha meglátok egy nálam jobb képű fiut akkor bizsereg a hasam de lányoknál is és nekik a feneküket is szoktam nézni meg ha megölel megpuszil egy lány akkor felizgulok és igy nemtudom eldönteni mi van velem

2013. ápr. 22. 19:05
 1/8 anonim ***** válasza:
Lehetséges ,hogy mind a két nem iránt érzel szexuális vágyat. Gondolkodj el rajta ,hogy egy lányt is tudnál úgy szeretni mint egy fiút.. esetleg lehet ez is segít.
2013. ápr. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
hát inkább fiut nem tudnék ugy szeretni mint egy lányt
2013. ápr. 22. 19:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Ha elfogadod magad és az érzéseid, akkor meglásd, tudsz majd úgy szeretni egy fiút is, mint egy lányt. ;)
2013. ápr. 22. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igaz csak az a furcsa hogy eddig nem gobdolkoztam ilyenen semmi has bizseres ha meglatok egy nálam szebb fiút csak lanyojra gondoltam s 1 rol a 2 őre csak így elkezdtem gondolkozni ezen és szerinte
2013. ápr. 23. 06:44
 5/8 A kérdező kommentje:
(Folytatom) ha meleg lennék nen egyik naprol a másikra érezném hanem már vagy 10 éves koromtol kezdve
2013. ápr. 23. 06:45
 6/8 anonim ***** válasza:
Gondoltál már arra, hogy épp azért nem érzed a bizsergést, mert utálod a melegeket, és ezért félsz, hogy te is az leszel, ezért elnyomod magadban? Ha el tudnád őket fogadni, akkor megtudhatnád, mit érzel egy fiú iránt. Ne aggódj, van olyan ismerősöm, aki volt lánnyal, aztán mégis a férfiakat választotta felnőtt korában.
2013. ápr. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
igen ez igaz de még lánnyal se votlam és fiuval nem tduom elépzelni a járást meg ezeket meg anyiira nem birom a melegeket
2013. ápr. 23. 16:20
 8/8 anonim ***** válasza:
Tudod, mit mondanak a látens homofóbokról, ugye? A másik meg, ilyen idősen még lehetsz bizonytalan, az ember sokszor csak felnőtt korában jön rá, mit is akar, neked meg még van időd, rengeteg. Ahelyett, hogy azon kattogsz, hogy nem akarsz meleg lenni, mert utálod őket, próbáld elfogadni őket, és nem parázni annyit. Bármelyik nemmel is jössz majd össze idővel, nem lesz belőle semmi gond. ;)
2013. ápr. 23. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!