Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ellaposodott a vanília szex a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ellaposodott a vanília szex a barátommal. Mit tegyek?

Figyelt kérdés

Először is, kicsit bemutatkoznék.

Egy fiatal nő vagyok, néhány középiskolai kapcsolaton vagyok túl és most egy egyetemi hallgatóval alkotok párt. Gáz, nem gáz én fősuli alatt vesztettem ez a szüzességemet, persze gimi alatt is volt petting például. Jelenlegi párom vette el, természetesen vaníliával kezdtük, csakhogy ez azóta sem változott. Megismertük egymás testét, de már unom a szexet esténként, ő viszont a világ megváltójának hiszi magát csak mert övé voltam először. Szeretem persze, de nem tudom, hogy hogyan dobjam föl a szexuális életünket, tanácstalan vagyok. Milyen fehérneműt viseljek, kell-e zene? (ha igen, mi?) Játékszerek? Még nemigen próbáltam, ezért nem tudom, hogy sülne el, ha csak ugy meglepném. Trollok kíméljenek, köszönöm!



2013. jún. 12. 15:29
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
94%
Oké, az idősebbek kedvéért elmondanád mi az a vanília szex?
2013. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
67%
szerintem nem a vanília a szó, amit keresel..
2013. jún. 12. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
64%

Nem tudom mi az vanilia szex :

Szex masszással ,szerep játékokkal , kapd csak úgy el ,minden féle előzmény nélkül ,

légy spontán

Irj napkzben neki szexi smst ,hogy mi várja otthon ha haza ér ,

maszturbálj elötte

vagy csak kapd ki a farkát a gatyábol és rendezd le

legyél nagyon rosssz kislány

2013. jún. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
93%
A fiatalabbak kedvéért is elmondhatnád, hogy mi az...
2013. jún. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
84%

Látszik hogy a többség nem az ötven árnyalaton szocializálódott hálistennek. [link]


Ezt a pároddal kell megbeszélni és keresni valami olyan új dolgot, amihez mindkettőtöknek van kedve.

2013. jún. 12. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Az ötös válaszíró emlmondta! A Szürke ötven árnyalata nevű könyvben így nevezték a ''normál'' aktust.
2013. jún. 12. 15:45
 7/18 anonim ***** válasza:
53%
Oké !!! Amit a 3 as válaszoló írt hasnlókat tanácsolnák én is neked : Estleg még ha belefér vegyetek 1 vibrátort .
2013. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Majd még el is olvasom...
2013. jún. 12. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%

na mindjárt meg keresem az agyam, hogy ennyien nem tudják,

kedves kérdező! vele kell beszélned, mit szeretnél kipróbálni vele, lehet előre vetíteni, de lehet jobb lenne apródonként, Te ismered őt N

2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
ennyi erővel orvosi terminológiát is használhatnál...
2013. jún. 12. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!