Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » F vagyok. Sokat csalódtam...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

F vagyok. Sokat csalódtam lányokban! Mindig a nőket szerettem (volna)! Egy megaláztatás után kipróbáltam fiúval és azóta fiúkkal szexelek! Most akkor meleg vagyok?

Figyelt kérdés

Fiút nem tudnék dugni, teljesen idegen tőlem és azt se szeretem, ha engem szopnak. Engem a pasi teste, arca hidegen hagy, nem izgat. Csak a farka! Mintha "átszellemültem" volna nővé!Női rucikban csinálom a legszívesebben fiúkkal! A nőkre már mintha nem állna fel, azt vettem magamon észre, ha felveszem a harisnyanadrágot a randi előtt, ekkor már olyan bizsergés, szexuális inger ér el, hogy ekkor kezd el felállni!

Most akkor meleg vagyok vagy biszex vagyok vagy transzvesztita? F vagyok.



2013. jún. 26. 14:04
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Meleg.
2013. jún. 26. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Transzfesztita..
2013. jún. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha női ruhákban jól érzed magad akkor inkább transzvesztita. Ismerek egy pasit, aki leszbikusnak tartja magát. Nem viccelek :D nőkhöz vonzódik, de csak pettingel velük, szóval mint lány-lány. Leegyszerűsítve: Férfi testbe született leszbikus nő. Na erre varrjál gombot!
2013. jún. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Transzvesztita meleg.
2013. jún. 26. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

3,4-es válasz.

Igen, most már érzem magamon ezt a transzvesztita&melegséget. De, vajon ez akkor is kijött volna rajtam, hanem kaptam volna lányoktól 129...visszautasítást? Egyetlen sikerélmény nélkül, esélyt sem adtak a nők!

2013. jún. 26. 14:23
 6/12 anonim ***** válasza:
81%
Szerintem te csak egy kamuzó troll vagy.
2013. jún. 26. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
szerintem, nem azért lettél transzi, mert a lányok visszautasítottak, hanem azért utasítottak el, mert nem voltál férfias nekik..
2013. jún. 26. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

7-es. Lehet ez is közrejátszott, hogy elutasítottak, de gondold el, miből lett volna önbizalmam? Talán a sok kudarcoktól? Attól inkább, méga megmaradt önbecsülésem, önbizalmam is elszállt!

Míg a fiúknál, elég ha kilógatják, már megtörténik a szex. A lányok meg fitymálkodnak, húzzák a szájukat!Normális kapcsolatot nem lehetett létrehozni velük!

2013. jún. 26. 14:51
 9/12 anonim ***** válasza:
ha a kérdés igaz:mindenféleképpen előtört volna belőled ez,semmi köze ennek ahoz h hányszor utasítottak víssza
2013. jún. 26. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

Akkor lehet, hogy így jól jártam, hogy elutasítottak a nők? Lehet van benne valami, mert kb 12 éves koromban, beöntést adtam magamnak és jó érzés volt.Szívesen is meztelenkedtem otthon, és önkéntelenül széttetem a lábom, mint egy nő!

Holott még semmit sem tudtam a szexről! Azt hiszem a nemi identitásom akkor alakult ki!

2013. jún. 26. 14:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!