Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Valaki világosítson már fel,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valaki világosítson már fel, ha egy férfi meleg, az azt jelenti, hogy a férfiakhoz vonzódik. De akkor miért sok ember aki melegnek mondja magát így néz ki?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=yP_Kbdrm-eE


Most ez a "nő" lehet nem oylan meleg, mint akire én a kérdésben gondolok, de csomószor látok ilyen színvonalas műsorokban "férfiakat" akik magukat melegnek mondják, aztán úgy néznek ki mint egy elfuserált "női férfi".


De most ha a melegek, azok a férfiak, akik elvileg azért melegek, mert a férfiakhoz vonzódnak, miért próbálnak nőiesen viselkedni, beszélni, öltözködni?



2013. jún. 30. 17:27
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nah, második nekifutásra sikerült megértenem. Gondolom egyrészt melegségükből fakadóan nőiesen viselkednek és ez kiütközik az öltözködésükön. Esetleg így jelzik a többi hominak, hogy "csá, és is meleg vok." Vagy csak szokásos feltűnési viszketegség, egyediek akarnak lenni, ki akarnak szakadni a tömegből és hasonlók...
2013. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
48%
Ezek nem melegek, hanem korcsok.
2013. jún. 30. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
94%
Ez nem meleg, csak a műsor kedvéért majomkodott.
2013. jún. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 Jab válasza:
95%

lol figyu a melegeket ne a Mónikában felvonuló, többnyire cigány, pénzért mindent bevállaló elég szánalmas műb*zik alapján ítéld meg :D

Én ismerek elég sok meleg srácot, de érdekes, egy se ilyen közülük, de még csak nem is láttam ilyet! a legtöbb meleg férfias, nyilván van, akinek van egy-két feminimebb tulajdonsága, vonása, de nem ilyen röhejes szinten :P

2013. jún. 30. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
93%
Én már két 3 ilyen "férfit" is láttam élőben, próbálom elfelejteni...de azóta sem sikerült. Akkor azt hittem, hogy minden meleg így néz ki, utáltam őket...de azóta találkoztam 2 normálissal(pedig mindkettőjük mozgása alapból kicsit nőies volt) és már lassan eltűnik bennem az ellenérzés. Legalábbis odáig már eljutottam, hogy nem megy fel az agyvizem, ha megtudom valakiről, hogy meleg mert tudom, h attól még lehet normális meg kedves. De azt, h egy férfi nőnek öltözik soha nem fogom tudni elfogadni...de nem is értem, hogy mit lát, amikor tükörbe néz...de nem is akarom érteni, felejteni akarok...
2013. jún. 30. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
na igen, ez a kérdés engem is régóta foglalkoztat. könyörgöm, van egy pasi, aki a pasikhoz vonzódik, akkor gondolom egy valódi férfival szeretne lenni, de akkor ezeket az identitás zavaros nőimitátorokat ki az isten dugja meg? vagy a férfi, aki nőnek öltözik, őt mi vezérli? érted, meleg férfit(aki szintén férfit akar) keres, úgy hogy nőnek öltözik, amit a meleg férfi nem hiszem, hogy annyira vonzónak tart. ugyanígy a leszbikusok között is vannak ilyen férfias egyedek, ott is az lenne a lényeg, nem, hogy lányt akar? nem pedig egy srácot puncival? nem értem. magyarázza már el egy bennfentes, könyörgöm. :)
2013. jún. 30. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
attól, hogy meleg, még lehet transzvesztita, nem?
2013. jún. 30. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%

Ha érdekel a téma ajánlom nézd meg a gyűlölt másság c. filmet, választ kapsz kérdéseidre.

[link]

2013. jún. 30. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 Jab válasza:
19:14 a transzvesztiták főleg a biszexeknek jönnek be...
2013. jún. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Akkor kezdjük az alapoknál:

Van nemi identitás és van szexuális orientáció.

A szexuális orentáció az, hogy kikhez vonzódom.

Vonzódhatok az ellenkezõ nemhez - hetero, az azomoshoz - homo, mindkettõhöz - bi - csak esetleg más-más arányban, vagy egyikhez sem - aszexuális Olyan is van, akinek egy bizonyos ember tipus jön be, függetlenül attól, hogy fiú vagy lány az illetõ - ez a pán.szexuális.

A nemi identitás az, hogy fiúnak vagy lánynak érzem magam, esetleg mindkettõnek - ez a queer.

A szexuális orientáció nem függ identitástól. Ha valaki nem érzi azonosnam magát a fizikai teste nemével, még vonzódhat az ellenkezõ memhez.

Nekem nõi testem van, fiúnak érzem magam, fiús ruhâkban járok, és legikább a fiús lányok vonzanak.

Sosem értettem, miért kell ezen ennyire kiakadni. Miért nem élhetünk öltözködhetünk úgy, ahogy nekünk tetszik, ha ezzel senkinek nem ártunk. Egy filmben jókat nevetnek az emberek egy ilyen szitun, életben meg kiakadnak rajta. Miért tartják ez veszélyesebbnek, mint mondjuk az agressziót vagy az erõszakot?

2013. júl. 1. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!