Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Heteró és homofób emberek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Heteró és homofób emberek válaszát várhatom?

Figyelt kérdés

Mit tennétek, ha lenne egy fiad, vagy egy lányod és megtudnád róla, hogy meleg, vagy leszbikus?

Inkább a homofób emberek válaszát várnám nagyon.



2013. aug. 19. 20:03
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem örülnék neki.. meg elmondanám neki a véleményemet a dologról (hogy ez szimplán önértékelési és öntudati zavar), mást nem nagyon tehetnék.. De mondjuk az biztos hogy ne hozza a házamba a fiúját....
2013. aug. 19. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

[link]


B*zi lesz a gyerek, hasbaszúrom c. művét ajánlom.

2013. aug. 19. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
45%

Elküldeném első körben pszichológushoz, hogy beszéljék meg, hátha pillanatnyi zavar. Ha pedig kiderül, hogy genetikai, akkor ennyi volt. Ő a gyerekem én pedig kitartok mellette.


25/F


(De nevetséges a kérdésed, mert aki igazán homofób úgyis azt mondaná, hogy egyből lámpavasra húzná...)

2013. aug. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
0%

szeneslapáttal verném ki a fiamból a bziságot az 100. Nem arra való a farka h a haverja seggében túrjon hanem azért h egy csomó nőbe beletegye, ott már nem érdekel mibe rakja csak női luk legyen.

biztos nem bírnám elfogadni a tényt..

2013. aug. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ismered azt a szót hogy elfogadás?

Attól mert 'más' még ugyanúgy az én gyerekem marad.

2013. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Mikor megtudnám, akkor probálnék jó pofát vágni és azt mondanám a gyereknek,hogy ha ő így jól érzi magát akkor én ezt tiszteletben tartom és elfogadom. Közben pedig ki lennék borulva és utálnám az egész világot és a gyerek apját, hogy, hogy a fenébe csinálhatott nekem egy ferdehajlamú gyereket, azután magamban keresném a hibát, hogy hol és mikor ronthattam el. Ebbe beleőrűlnék és nagy eséllyel bele is halnék a tényekbe hogy megzakkantam és a gyermekem homoszexuális.
2013. aug. 19. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

A szeneslapátostól kérdezném, hogy az nem jutott az eszedbe, hogy a te génjeidet hordozza? Te és a feleséged közös génjeiből lett olyan, amilyen?

Ennek tudatában is kivernéd a házból?

És ha a feleséged elfogadná, ugyan kényszerből, akkor mit tennél? Szeretném tudni a véleményedet.

Nem vagyok leszbikus, csak felmerült a barátaim közti beszélgetés során, és ezért érdekelne a homofőbók véleménye.

2013. aug. 19. 20:58
 8/13 anonim ***** válasza:

Kérdező, ezzel csak az a gond, hogy a lehetséges válaszokat kb. megkaptad a homofóboktól a 4-es és a 6-os válaszolótól. A normálisabb legalább megpróbál úgy tenni, hogy elfogadja, a taplóbb meg elküld egy "dögölj meg écben" felkiáltással. Egy berögzült homofóbot az életben nem fogsz meggyőzni arról, hogy homoszexuális is ugyanannyira ember, mint ő.


De mivel a kérdésben a heteró emberek válaszát is várod az enyém röviden annyi, hogy igen elfogadnám. Minden különösebb fenntartás nélkül.

2013. aug. 20. 03:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Nem a melegség elfogadása, nem elfogadása a célom. Egyszerűen csak szeretném megérteni a homofóbok gondolkodását, érveit. Nem baj, ha elküldenek a francba. Azért talán lesz egy kettő, aki elmondja a véleményét. Az Ő véleményük is érdekes lehet, ha nem egyszerűen csak az, hogy menj a francba. Tehát továbbra is őket kérdezném az eredeti kérdésről.
2013. aug. 20. 10:12
 10/13 anonim ***** válasza:
0%

Ha már így említesz akkor én vagyok a lapátos xD

nem, nem fogadnám el semmiféleképpen sem még akkor sem ha a feleségem éppen képes lenne beletörődni. ez egy olyan dolog h számomra 2 féle van,a férfi és a nő és mindenki a másikat szereti nem egymást. persze nekem is vannak a barátaim közt akik néha ugy csinálnak mintha pl kézfogás közben huncut kis mosoly és tenyércsiklandozás v néha egy levegőbe dobott puszi de ezekről tudom h komoly nőik vannak és nm bzi ezért ezt elnézem, de mikor valóban ott smárolja egymást 2 pasi az gusztustalan, hisz nncs is szebb látvány mint mikor két meztelen izmos férfi test vadul egymásnak esik és nyalják egymást Pffff már BBrrrr

ha a gyerek valóban az én génjeimet hordozza akkor eszébe se jut egy másik pasi hisz én is azok közé tartozok akiknek még egyszer sem jutott eszébe h megdugassa magát vagy csak megcsókoljon egy másik fiút. lehet h nem helyénvaló a nézetem de szerintem aki a saját neméhez vonzódik az nem ember. mondják rájuk hogy nem tehetnek róla mert betegek meg stb... nem, nem betegek csak egy kötélre való undorító senkik akiket régen Spártában hagytak volna baba korukban a kövön kiszáradni.

ez szerintem egyben neveltetés kérdése is mert ha a szülőktől látja a gyerek h elnézők az ilyenekkel és nem zavarja őket akkor a gyerek is hamarabb mer a saját neme felé mozdulni.

... ha a feleség kényszerből elfogadná ? elfogadnám h elfogadja de semmi több. eddig sem néztem őket semmibe és eztán sem fogom.

itt vagyunk mindketten mindjárt 23 évesek és februárban meg is lesz a kicsi, de tőlem is és a bnőmtől is 100 hogy ezt a neveltetést fogja kapni, mi is ezt kaptuk mindketten és nem is nézelődünk saját nemünk irányába. a kezdetek óta 2 nem van és nem több. a bziság sajnos már divattá nőtte ki magát és ezért sírok is de ez van :(

amugy se nekem sem bnőmnek nincsen a rokonságban még a messzi rokonságban és a barátok közt egy bzi sem és nem hagyom hogy pont az én gyerekem kezdje el a családban.

ratyikáim szabad megkövezni, leszrom nem érdekel, de ezen nm fogok változtatni !!!!!

2013. aug. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!