Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Gáz, hogy hetero lányként...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gáz, hogy hetero lányként felizgulok más lányok köldökétől?

Figyelt kérdés
Abszolút hetero vagyok, csak fiúim voltak, és soha nem gondolkoztam másba, de bármikor kinyalnám egy lány köldökét, vagy ilyesmi!

2013. aug. 29. 22:18
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
36%
Izgulj a fas.zomra és azt nyalogasd
2013. aug. 29. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem gáz, engem is izgat a lányok köldöke.
2013. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Te jo eg :'D ez fura. Bar az en koldokom tuti tetszene :P van egy szep pc-m is *_* de en full hetero vagyok es ne gyere nyaladzani
2013. aug. 29. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
nem gáz, szennyvíz! -.-
2013. aug. 29. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Elég dilinyós vagy...
2013. aug. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ugye bár Kinsey kutatásai óta tudjuk hogy nincs olyan hogy valaki abszolút hetero, vagy abszolut homo. De egyébként a köldökben rengetek bacilus van, és az emberek előszeretettel szeretik elfelejteni megmosni. Szóval én nem nyalogatnám, inkább csak az ujjamat dugdosnám bele.
2013. szept. 23. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 kolosszus22 ***** válasza:
Már várom ki teszi fel a következő kérdést azzal kapcsolatban, hogy felizgul a macska bajszára.
2013. szept. 23. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
6/7-esnek kösz a tanácsot! :P
2013. szept. 23. 20:19
 9/11 anonim ***** válasza:

Igazából nem vagy hetero. De miért ellenkezel ezzel? Lányoknál sokkal inkább elfogadja a köztudat (lásd a remek Éjjel-nappal Bp. hősi eposzait), mint a férfiak bu..zi szerepét.


Próbáld ki és nézd meg mi lesz. (Az a gyanúm, nem álltok meg a köldöknél.)

2013. nov. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%

Egy nő köldöke baromi szexi tud lenni, én is felizgulok rá, bár én férfi vagyok. De mondjuk én a női test minden szép vagy erotikus részletétől.


Egy nő is felizgulhat nő köldökétől, ettől még nem reped meg a plafon. Csak nem biztos, hogy hetero vagy.

2013. nov. 12. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!