Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Fiúk! Valaki élt már át...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Valaki élt már át ilyet? Orgazmus közeli érzés! Mi a neve?

Figyelt kérdés
Egy extrémebb kaland alkalmával ki voltam kötözve és bekötve a szemem. A parnerem pedig vhogy masszírozta a farkamat, meg fogdosta, stb. A lényeg, hogy olyan érzésem volt folyamatosan, mint az elélvezés előtti kellemes érzés. Kb 20 percig csinálta úgy, hogy mindig azt hittem elélvezek. Azóta se érem el őt, így nem tudom mi a neve vagy hogy mit is csinált pontosan hiszen a szemem be volt kötve. Szeretném újra átélni ezt az élményt. Tudjátok mi ez? Valaki megmutatná?

2013. szept. 1. 15:22
 1/9 anonim ***** válasza:
szerintem a csukott szem miatt volt csak
2013. szept. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
66%
lehet egy kutya nyalogatta a tököd
2013. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
én a csajt szoktam kikötözni bekötött szemmel és úgy szoktam ujjazni, nagyon szokták szeretni ;)
2013. szept. 1. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
52%
egyébként te engedted, hogy egy csaj ismeretlenül kikötözzön? XD ez vagy fake, vagy elég merész vagy.. egyszer le fogják vágni a tököd XD
2013. szept. 1. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Sokat beszélgettem vele skypeon, így nem éreztem, hogy félnem kéne. Meg azért a kötözés is jelképes volt. Mármint nem erősen, stb. De igen, ez egy KOMOLY BIZALOM JÁTÉK! Aki fél azoknak nem való. Engem izgat a kiszolgáltatottság érzése és fordítva is. Fiatal vagyok és úgy gondolom jobb kipróbálni most ezeket, mert lehet később feleségem mellett nem lesz rá lehetőség, hisz nem csalom majd meg ha egyszer lesz feleségem.
2013. szept. 1. 15:31
 6/9 anonim ***** válasza:
Hát asszem tudom mire gondolsz. Az ex barátomnak csináltam. Ő tanította meg. Mutattam másoknak is, de nem szereti mindenki. Van aki szerint nagyon rossz érzés. Ha nem zavar ha srác csinálja szólj és elintézem h láthassad is mikor csinálják. Bár azért még a helyedben bepróbálnám h keresem több módon akivel voltál...
2013. szept. 1. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
amúgy az a fura benne, hogy nagyon intenzívnek éreztem a dolgot. Akik átélték írjanak már, tudják-e mi ez.
2013. szept. 1. 15:40
 8/9 anonim ***** válasza:

Lehetséges, hogy tudom mire gondolsz, én is keresgéltem már, a "völgyorgazmus" áll hozzá a legközelebb.

A Tao foglalkozik vele...

2013. szept. 1. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
orgaz
2013. szept. 1. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!