Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Srácok! Mondanátok vmi speckó...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Srácok! Mondanátok vmi speckó vagy érdekes maszti technikát?

Figyelt kérdés
Szeretnék újítani...

2013. nov. 15. 12:26
 1/10 anonim ***** válasza:
45%
Inni kell helyette egy pohár vizet.
2013. nov. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
A lecsavart zuhanyfej vizsugara fiúnak is jó, vibrátor dettó a makk aljára. Ez két olyan, ami nem olyan szokványos, de jó szokott lenni :)
2013. nov. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Prosztatamasszázs. ;)
2013. nov. 15. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
tust próbáltam már de nem volt jó nekem hááát én is kíváncsi vagyok van e tényleg speckós technika
2013. nov. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
EZt a zuhanyosat nem értem.
2013. nov. 15. 16:30
 6/10 anonim ***** válasza:
A zuhanyrózsát letekered a gégecsőről, és az erős vastag vízsugarat a makk aljára irányitod.
2013. nov. 15. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
bekened nutellával, és lenyalatod a pincsiddel.:D (Nem lenyeleted!)
2013. nov. 15. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
90%

Önszopás :)

Én rendszeresen művelem, mert imádom csinálni! :)



Idézet Az önkielégítés gyakorlati kézikönyvéből:


Ez egy nagyon érdekes, és izgalmas területe a férfi maszturbációnak. Az autofelláció (vagy „önszopás”) nem más,

mint saját férfitagunk izgatása szájjal.

Legendák szólnak róla, valamennyit sokan hallottak róla, ki így, vagy úgy értékelve azt. Aki képes rá, az csinálni is fogja. Egyszerűen olyan élvezet, aminek senki sem tud, és pláne nem is akar ellenállni. Ha könnyedén, és fájdalom mentesen eléri a szájával a makkját, és a koronáig biztosan be is tudja venni a szájába, akkor élni is fog a lehetőséggel.

Semmi kétsége ne legyen senkinek arról, hogy ha a férfitag mérete, vagy a látható rugalmas test okán erre lehetősége van, kihasználja. De ne legyünk álszentek! A nők ha elérnék a nyelvükkel a csiklójukat egészen biztosan ők is így tennének. Teljesen mindegy mit mondanak, csinálnák ők is.

Az élvezet semmi máshoz sem fogható, teljesen egyedi érzés,

mivel olyan eszközzel (szájunk) csináljuk amit pótolni meglehetősen nehéz. Akik így elégítik ki magukat, azoknak a kényelmes testhelyzet fontos, mert az orgazmuskor az amúgy is feszülő izmok tovább feszülnek. Minél kevésbé feszül a test, annál élvezetesebbé válik, és jobban élvezhető az orgazmus. Az, hogy egy férfi így élvez el magával értetődővé teszi, hogy az ondóját a saját szájába lövelli. A felfokozott izgalomban, és a heves orgazmus során ez az olyan férfiakat sem zavarja, akik egyébként másfajta kielégüléskor hallani sem akarnak arról, hogy a szájukba kerüljön. A tapasztalatok szerint viszont ilyenkor automatikusan le is nyelik. :)

2013. nov. 15. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Pl. az én kezemmel...
2013. nov. 16. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
hát igen kissé kénylemetlen az önszopás de tényleg hatalmas élvezet tud lenni.
2020. okt. 29. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!