Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az igaz hogy aki még nem volt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy aki még nem volt shemale lányal az valójában nem férfi? 21 l

Figyelt kérdés
Aki nem volt shemale lányal az nem férfi az valójában még szűz mert csak egy shemale lányal lehet elveszteni a szüzeséget igazán a shemale lányok tudják igazán mi kell a férfinak .egy férfi a shemale lányoktól nagyon sok tapasztaatot szerezhet.ezt saját magam is éreztem ugyanis voltam egy olyan férfival aki volt már shemale lányal és egyszerüen fenomenálisan fantasztikus volt vele a szex kétszer joban élveztem mint egy másik férfit.esetleg ti voltatok már shemale lányal?

2013. nov. 25. 13:57
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
95%
Ezzel a hülyeséggel most feldobtad a napom. Köszönöm!
2013. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
Persze. :)
2013. nov. 25. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
84%
jólvan már a shemale f..szom...
2013. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
95%
Biztos, hogy 21 éves vagy? Mert, hogy olyan hülye vagy, mint a seggem, az biztos. :D
2013. nov. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
94%
Istenem :D. Öröm látni, hogy vannak még ilyen degenerált idióták :D
2013. nov. 25. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
89%
Vannak szép shemale lányok (milyen érdekes kifejezés ugye...) de nem feküdnék le egyel sem. Szóval akkor mégsem vagyok férfi és nem is leszek. :(
2013. nov. 25. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 A kérdező kommentje:
De shemale lányok már biologialiag is nők.és álitolag 952 idegvégződés van a végbelüknek egy sima lányéban csak 512 tehát sokal csuszosabb sokal melegeb sokal joban beszipantya a farkad szinte kiszivatyuza a spermát a nemi szervbòl
2013. nov. 25. 14:11
 8/27 A kérdező kommentje:
És pl honnan tudod hogy egy p+ncis lány sima lány vagy shemale lány?hisz a shemale lányoknak is ugyan olyan sima selymes hamvas a bőre stb mint egy sima lányé.lehet lefeküdtél. Már shemale lányal csak nem tudc róla. Mert azt hited hogy sima lány.
2013. nov. 25. 14:13
 9/27 anonim ***** válasza:
95%
Hogy lehetnének biológiailag is lányok, ha ezt épp a következő mondatodban cáfoltad meg? :)
2013. nov. 25. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
92%
Azért elég nehéz összekeverni egy pinát egy f.sszal. Kivéve akkor, ha atom részeg vagyok de az meg vagyok szóval, nem.
2013. nov. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!